gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can-anladın sen onu

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Benim senden ümidim yok... Durup durup yanmam... Sende canım hiç bir fark yok...
    Hala sözüne kanmam...

Seni dolu dolu yaşadım ama...
    Unutamam kederlerini...
    İyi kötü sevdim ama...
    Ödemedim bedellerini...

Deli gibi seven şu gönlüme...
    İnanmadın beni yalanladın...
    Boş yere bakma gözümün içine...
    Anladın sen onu anladın...

Sibel Can-anladın sen onu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sen Olamazsın

Sibel Can - Sen Olamazsın

Tanrıdan her gece seni dileyen Yanındayken bile sendin özleyen Seni seviyorum aşığım diyen O benim sevgilim sen olmazsın Resimlerim için yıttın dediler Mektuplarımıda yaktın dediler Verdiğim yüzüğü attın dediler O benim sevgilim sen olmazsın Gözüne bakınca aşkla dolduğum Elini tutunca mutlu olduğum Sevdası üstüne düşler kurduğum O benim sevgilim sen olmazsın
  2. Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Deyiptin baharda görüşelim Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Yaradan eşkine ne olur dön Kuşlar kondu göçtü sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen gelmez oldun Yarim gözleyirem, isteyirem Sen gelmez oldun Biz bu sonbaharda buluşacaktık Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Taşlara mı döndü kalbin gelmedin Aylar geldi geçti sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen...
  3. Sibel Can - Sen Benimsin

Sibel Can - Sen Benimsin

Gözüm görmez baskasini Gönül sevmez senden sonra baskasini Yüzüm gülmez Dayanamam yokluguna Meleklerde sahit olsun askimiza Adin yazilmis kalbime İstesende silmezsin Bu aksam asktan kacmak yok İstesende gidemezsin Askin yazilmis gönlüme İstesende silemezsin Yandim sana yandim Beni terk edemezsin Sen benimsin Aaaahhh herseyimsin Sen benimsin Aaaahhh melegimsin
  4. Sibel Can - Neredesin Sen

Sibel Can - Neredesin Sen

Neredesİn Sen Kİmİnlesİn Sen Benİ BÖyle Birakipta Gİdemezsİn Sen Uydun Eller SÖzÜne Benİ Sensİz Biraktin Kİmler Aldatti Senİ Hangİsİne İnandin BoŞ SÖzlere Aldanip Gİtmezsİn Sandim Kİmbİlİr Sen Nerdesİn Hangİ Yaban Eldesİn Senİ Nasil Senİ Nasil Özledİm Olamazsin BaŞkasiyla Yapamazsin BaŞkasiyla Neredesİn Sen Kİmİnlesİn Sen Gelemezsİn Sen DÖnemezsİn Sen Kabahatİn ÇoĞu Sende DÖnemezsİn...
  5. Sibel Can - Anladın Sen Onu

Sibel Can - Anladın Sen Onu

Benİm Senden Ümİdİm Yok Durup Durup Yanmam Sende Canim HİÇ Bİr Fark Yok Hala SÖzÜne Kanmam Senİ Dolu Dolu YaŞadim Amma Unutamam Kederlerİnİ İyİ KÖtÜ Sevdİm Amma Ödemedİn Bedellerİnİ Delİ Gİbİ Seven Şu GÖnlÜme İnanmadin Benİ Yalanladin BoŞ Yere Bakma GÖzÜmÜn İÇİne Anladin Sen Onu Anladin

Sayfayı Paylaş