gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can haberleri sibel can

Sevgili melekler, son günlerde ki bikinili mayolu yakalanma muhabbetleri artık tüm ünlüleri korkutur oldu. Sibel Can da çıktığı tekne tatilinde peştemalsız adım adım atmıyor. Acar muhaberlerin nereye giderse gitsin resim çekebileceğini artık çok iyi bilen Sibel Can teknesinde peştemalla geziyor :D:D Bu haberi yazarken gözümün önüne Sibel Can'ın bir tatili sırasında güya yakalandığı (!) tangalı görüntüleri geldi. Yıllar ne kadar acımasız ki artık tanga yerine peştemalla yakalanıyor insan :D:D

Sibel Can, oğlu Engin Can ve dostlarıyla beraber Bodrum ve Yunan adalarını kapsayan bir haftalık tekne turuna çıktı. Gora adlı devasa gulet önceki gün Bodrum’dan denize açıldı.

Aynı gün Türkbükü Voyage Otel açıklarına demirleyen teknede akşama kadar güneşlenen ünlü şarkıcı, geleneği bozmadı, bikinili görüntülenmemek için Bodrum’da denize girmedi
    Serin sularda kulaç atan dostlarını izlemekle yetinen Sibel Can, teknede bile tedbiri elden bırakmayarak peştamaline sarınmış halde dolaştı.

Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Bıktım Artık

Sibel Can - Bıktım Artık

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana yapma dedim sana beni dinlemedin bıktım artık bıktım yalanlarından dogruya hasretim sen de ne arar utanmıyor msun yaptıklarından ellerim yakanda mahsere kadar güle güle sana ugurlar olsun bitti artık her sey buraya kadar yaptıgın hatayı hiç affedemem ellerim yakanda mahsere kadar sabrımın bardagı tastı...
  3. sibel can saç modelleri :)

sibel can saç modelleri :)

sibel can saç modelleri sibel can sac modeli sac rengi canın saç rengi bayılıyorum bu kadına paylaşmak istedim:dp178:
  4. Sibel Can İstanbul Konseri

Sibel Can İstanbul Konseri

sibel can, istanbul konseri, yeri, tarihi, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Sibel Can'ın İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir; Yer : Günay Restaurant - Büyükdere Cad. Beytem Plaza No: 20/A - Şişli / İstanbul Tarih: 04 Haziran 2011 Cumartesi 22:30 Fiyat : Rez: 0 212 230 33 33
  5. Sibel Can Gelinlik Giydi!

Sibel Can Gelinlik Giydi!

sibel can, sibel can haberleri, sibel can son albümü Sevgili Melekler, son klibinde gelinlik giyen Hülya Avşar'ın ardından bu kez Sibel Can gelinlik giydi. Bana Bir Koca Lazım şarkısının klibinde gelinlik giyen Hülya Avşar'ın başlattığı bu modaya şarkıcı Sibel Can da uydu ve son albümünün kapak resimlerinde kullanılmak üzere gelinlikle pozlar verdi. Ünlü sanatçı önce Mısır Çarşısı’nda,...

Sayfayı Paylaş