gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Bıktım Artık

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana
    yapma dedim sana beni dinlemedin

bıktım artık bıktım yalanlarından
    dogruya hasretim sen de ne arar
    utanmıyor msun yaptıklarından
    ellerim yakanda mahsere kadar

güle güle sana ugurlar olsun
    bitti artık her sey buraya kadar
    yaptıgın hatayı hiç affedemem
    ellerim yakanda mahsere kadar

sabrımın bardagı tastı artık
    askını meskini anlamadım
    onda mı kalbin ben de mi canın
    gercegi söyle de anlayalım

Sibel Can - Bıktım Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  3. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  4. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  5. Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor !

Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor !

sibel can haberleri sibel can Sevgili melekler, son günlerde ki bikinili mayolu yakalanma muhabbetleri artık tüm ünlüleri korkutur oldu. Sibel Can da çıktığı tekne tatilinde peştemalsız adım adım atmıyor. Acar muhaberlerin nereye giderse gitsin resim çekebileceğini artık çok iyi bilen Sibel Can teknesinde peştemalla geziyor :D:D Bu haberi yazarken gözümün önüne Sibel Can'ın bir tatili...

Sayfayı Paylaş