gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can Boşanamadı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

para ve çocuk isminin aynı yerde anılması kötü bişey bana göre... [​IMG]

Sulhi Aksüt İstiyorsa kendisine 250 bin dolar vereyim ama oğlum Emir’i benden istemesin, dedi.

Sibel Can ve eşi Sulhi Aksüt dün de boşanamadı. Duruşma öncesi ünlü şarkıcının avukatıyla görüşen Aksüt “Sibel kasadan 200 bin dolar alındı yalanını ortaya attı. Ben ona 250 bin dolar vereyim ama benden çocuğumun velayetini istemesin” dedi

Sibel Can'ın 10 yıllık eşi Sulhi Aksüt'e açtığı boşanma davasında dün de sonuca ulaşılamadı. Uzlaşma konusunun dünkü duruşmadan önce Sulhi Aksüt ve Sibel Can'ın avukatı Kezban Hatemi arasında telefonla görüşüldüğü ortaya çıktı. Aksüt'ün bu telefon görüşmesinde Hatemi'ye “Sibel, benim kasadan 200 bin dolar aldığım yalanını ortaya attı. İstiyorsa kendisine 250 bin dolar vereyim ama oğlum Emir'i benden istemesin, asla vermem” dediği öğrenildi. Bu görüşme sonuç vermeyince tarafların avukatları bu kez de dün Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi'nde görülen davada karşı karşıya geldi. Sibel Can avukatı aracılığıyla mahkemede şöyle bir talepte bulundu: “Çocuklarıma ben bakıyordum, bütün masraflarını ben karşılıyordum. Gerekirse onlara yaptığım bütün harcamaların dokümanını da mahkemeye verebilirim. Sulhi Bey'in hesabına da para gönderdim. Onun İngiltere'deki banka hesaplarına kadar incelenmesini istiyorum. Bunun yanı sıra telefon kayıtlarının da incelenmesini talep ediyorum.”

Mahkeme, Sibel Can'ın bu taleplerinin önümüzdeki duruşmada delil olarak gösterilip gösterilmemesine karar verecek. Sulhi Aksüt'ün avukatı Mehmet Tural'ın ise dünkü duruşmada Emir'in velayetinin kendilerine verilmesini isteyerek “Sibel Can sanatçı olarak sık sık yurt dışına çıkıyor, onun dışında programlara çıkıyor, çocuklarıyla ilgilenmeye zamanı müsait değil. Müvekkilim Emir'in iyi bir ortamda yetişmesini istiyor. Ayrıca müvekkilim muhafazakar bir çevreden gelmesine rağmen olmadık saldırılara ve vefasızlıklara maruz kalmıştır” dediği öğrenildi. Mahkeme Can'ın sunduğu delil listesine karşı beyanda bulunmak ve karşı delil bildirmek için 14 Ekim'e ertelendi.

“Sulhi kasanın kilidini şoförünün yanında açtı”

Sİbel Can mahkemeye verdiği dilekçede Sulhi Aksüt'ün içinde 200 bin dolar olan kasayı boşalttığını ima etmişti. Önümüzdeki duruşmada kasa olayının da gündeme geleceği iddia edildi. Can'ın dava dilekçesinde “Sulhi kasayı boşaltırken buna şoförü Hayrettin de tanık oldu, kasanın kilidi onun yanında açıldı” dediği ve şoföründe dinlenmesini talep ettiği öğrenildi.

Sibel Can Boşanamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  3. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  4. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  5. Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

sulhi aksüt kaç yaşında sibel can sulhi aksüt düğün fotoları Şu miami dönüşü evde ne oldu sibel can niye şok geçirdi valla çok merak ediyorum biran önce açıklasada rahatlasam:D ÇOCUKLARIYLA GİTTİĞİ MİAMİ TATİLİ DÖNÜŞÜ EVİNDE ŞOK YAŞADIĞINI SÖYLEYEREK 9 YILLIK EŞİ SULHİ AKSÜT'E BOŞANMA DAVASI AÇAN SİBEL CAN'IN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI. MAHKEME NE KARAR VERDİ? Ünlü...

Sayfayı Paylaş