gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can Bu Kez Temkinli!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can, bu kez temkinli, mayolu görüntülenmedi, tatilde, bodrumda, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili Melekler,
    Bodrum'da 2 günlük tatile çıkan Sibel Can bu kez temkinli! Bir kaç yıl önce çekilen tangalı pozlarıyla olay olan Can,üstüne giydiği mavi elbisesini çıkarmamış.

5 Oda Otel’e yerleşen Can, önceki gün kızıyla denize açılmış.

Bikinili görüntülenmek istemeyen sanatçının kalın mavi tuniği, istemediği görüntüler vermesini engellemiş.

Çok iyi olmuş melekler,çünkü artık o şekilde görünmesi gözlere rahatsızlık verirdi sanıyorum..:D:D

Gerçi siz de tahmin edersiniz ki kameralara yakalanma diye birşey olmadığının gayet iyi biliyoruz.Belki de aynaya baktı ve ben bu yaz yakalanmayayım bari (!) dedi..:D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kızıda ondan farklı değil :D

Sibel Can Bu Kez Temkinli! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Üstüme gelme inanamam Beni ben gibi sevmedin bilirim Bu sefer de yalancı ben olamam Seni bir kalemde rezil ederim Korkuyorum sana aşktan Söz etmeye ben İnatçıyım derdim çok Dostum var hiç dermanım yok Ah ne zaman bu ayrılık pek yaman Neler çektim bu dünyadan El mi yaman ben mi yaman Bu devirde(zamanda)kimse sultan değil Hükümdar değil bezirgân değil Bu kadar güvenme hiç kendine Kimse şah...
  3. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  4. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  5. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....

Sayfayı Paylaş