gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Çek Git Başımdan

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rahat Ol Okadarda Kizmadim
    Rahat Ol Ne Dedİysen Duymadim
    Rahat Ol Senİ SevdİĞİm Kadar
    Emİn Ol BaŞka Bİr AŞk Bulmadim

Sayende Geldİ GeÇtİ AŞk GÖnÜl ÇaĞimdan
    Bİr Damla Öfken Akti Gİttİ GÖz YaŞimdan
    Aslinda Bİr Tek VarliĞim Sana Dert Olan
    İÇİme AktiĞin Gİbİ Kolayca Gİt BaŞimdan

Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan
    Bu Kadar AĞladim YalanmiŞ HerŞey En BaŞindan
    Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan
    Ecelİn Olmaya DeĞer Akan Şu GÖz YaŞimdan

SÖz: Serdar OrtaÇ MÜzİk

Sibel Can - Çek Git Başımdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Daha Yolun Başındayım

Sibel Can - Daha Yolun Başındayım

sibel can tanrım büyük herkes tanık tanrım büyük sibel can herkes tanık beddua Daha yolun başındayım kararlıyım Çok şey var bilmediğin Beni üzen yıllar değil Bitmeyecek sevgiler görmedim Ayrılıp ta gidenler Aşkı ziyan edenler Kime hesap verecek Herkes tanık tanrım büyük O her şeyi görür kimin kalbi kırık Düşmanım değilsin Beddua edemem Affeder mi seni bilmem ama Ben affedemem
  2. Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı

Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı

sibel canın annesinin ölümü sibel canın annesi rüyada mezar başında ağlamak can annesini kaybetti 2006'DA ANNESİNİ KAYBEDEN SİBEL CAN, ANNESİNİN 3. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE YAŞADIĞI ACIYA DAYANAMADI. Annesinin mezarı başına eşi Sulhi Aksüt ile birlikte giden Can, duasını okuduktan sonra ağlama krizine tutuldu. Bir süre ağladıktan sonra bayılan Can'ı, eşi Aksüt hemen Amerikan Hastanesi'ne...
  3. Ferhat göçer gitti, sibel can geldi

Ferhat göçer gitti, sibel can geldi

Ferhat göcerin programı güzeldi ama sibel canında onu aratmıyacağını düşünüyorum :) FERHAT GÖÇER'DEN BOŞALAN EKRANA SİBEL CAN GETİRİLDİ Show Tv’de Ferhat Göçer’in hazırlayıp sunduğu ‘Biri Bana Gelsin’ adlı müzik eğlence programı yeni yayın döneminde TRT ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Show TV, Ferhat Göçer’in eksikliğini Sibel Can ile doldurmaya karar verdi. Sibel Can...
  4. sibel can başı bağLı

sibel can başı bağLı

sibel can kader ağlarını örüyor Gözden ırak yaşadım aşkımı Sancılı bir düştü Tel örgülere takılmaya meyilli aşk Herkese göre suçtu Kalp anlamaz imkânsızı Hesaplamaz çoğu azı Ödünç teninde direnerek bekler yazı Seni kuşandım aşk diye Yıkandım kokuna göre Gerçekleri göre göre gönlüm razı Hakkıma düşmeyen payım Seninle ne tamamım ne yarım Yollar kapalı oralı değilim Kader...
  5. Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

sibel canın oğlu, engin can, tatilde, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sibel Can'ın oğlu Engin Can, arkadaşları ile tatil planları yapmış ve nedense onlardan önce tek başına tatile çıkmış. Arkadaşlarını beklerken, oldukça sıkılan Engin Can yalnızları oynamış Melek'lerim:) Sibel Can’ın oğlu Engin Can, önceki gün 5 Oda Otel’in iskelesinde tek başına denize girip güneşlendi. Yakında...

Sayfayı Paylaş