gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Daha Yolun Başındayım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibel can tanrım büyük herkes tanık tanrım büyük sibel can herkes tanık beddua Daha yolun başındayım kararlıyım Çok şey var bilmediğin
    Beni üzen yıllar değil
    Bitmeyecek sevgiler görmedim

Ayrılıp ta gidenler
    Aşkı ziyan edenler
    Kime hesap verecek

Herkes tanık tanrım büyük
    O her şeyi görür kimin kalbi kırık
    Düşmanım değilsin
    Beddua edemem
    Affeder mi seni bilmem ama
    Ben affedemem

Sibel Can - Daha Yolun Başındayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Çek Git Başımdan

Sibel Can - Çek Git Başımdan

Rahat Ol Okadarda Kizmadim Rahat Ol Ne Dedİysen Duymadim Rahat Ol Senİ SevdİĞİm Kadar Emİn Ol BaŞka Bİr AŞk Bulmadim Sayende Geldİ GeÇtİ AŞk GÖnÜl ÇaĞimdan Bİr Damla Öfken Akti Gİttİ GÖz YaŞimdan Aslinda Bİr Tek VarliĞim Sana Dert Olan İÇİme AktiĞin Gİbİ Kolayca Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Bu Kadar AĞladim YalanmiŞ HerŞey En BaŞindan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt...
  3. Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı

Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı

sibel canın annesinin ölümü sibel canın annesi rüyada mezar başında ağlamak can annesini kaybetti 2006'DA ANNESİNİ KAYBEDEN SİBEL CAN, ANNESİNİN 3. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE YAŞADIĞI ACIYA DAYANAMADI. Annesinin mezarı başına eşi Sulhi Aksüt ile birlikte giden Can, duasını okuduktan sonra ağlama krizine tutuldu. Bir süre ağladıktan sonra bayılan Can'ı, eşi Aksüt hemen Amerikan Hastanesi'ne...
  4. sibel can başı bağLı

sibel can başı bağLı

sibel can kader ağlarını örüyor Gözden ırak yaşadım aşkımı Sancılı bir düştü Tel örgülere takılmaya meyilli aşk Herkese göre suçtu Kalp anlamaz imkânsızı Hesaplamaz çoğu azı Ödünç teninde direnerek bekler yazı Seni kuşandım aşk diye Yıkandım kokuna göre Gerçekleri göre göre gönlüm razı Hakkıma düşmeyen payım Seninle ne tamamım ne yarım Yollar kapalı oralı değilim Kader...
  5. Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

sibel canın oğlu, engin can, tatilde, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sibel Can'ın oğlu Engin Can, arkadaşları ile tatil planları yapmış ve nedense onlardan önce tek başına tatile çıkmış. Arkadaşlarını beklerken, oldukça sıkılan Engin Can yalnızları oynamış Melek'lerim:) Sibel Can’ın oğlu Engin Can, önceki gün 5 Oda Otel’in iskelesinde tek başına denize girip güneşlendi. Yakında...

Sayfayı Paylaş