gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir daha sevmem ben asla Boş yere kalbimi kırma Çok şey harcadım uğruna
    Bir daha dönmem ben asla
    Boş yere gönlümü kırma
    Çok şey harcadım uğruna

Biliyorum her şeyi
    Ta başından beri
    Gidiyorum yüreğinden
    Unut beni

Elveda aşkım sana
    Sende kalan umutlara
    Gidiyorum bu son veda
    Haberin olsun

Söz müzik: Taner işçi

Sibel Can - Elveda Aşkım Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of... Gelme Artik PeŞİmden Bende Rahat Edeyİm Bana GÖre Bİrİnİ GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of... Daraldim Senden Yana Kondun Hep Daldan Dala Canima Yettİ Artik Su Bİle Yok Yok Sana
  2. Sibel Can - Kanadı Kırık Aşk

Sibel Can - Kanadı Kırık Aşk

Kanadı kırık bir sevdayım. Uyandırma zalim rüyadayım. Dokunmayın geceme efkârdayım. Sen sürgündesin bense firardayım. Yanımdasın, canımdasın. Her gün gitsen, kapımdasın. Kaderimsin, yazımsın. Bil ki hala, aklımdasın.
  3. Sibel Can - Aşkımız İçin

Sibel Can - Aşkımız İçin

Yemİnİmdİr Ecelİmdİr ÖlÜmÜmdÜr Ayrilik Sana En Son Kalanimdan Hedİyem Bu PİŞmanlik Kaderİn Sana AŞki Bİr Kere Sevesİn Dİye Ölesİn Dİye Onu Sadece GÖresİn Dİye Ya Da Zevk İÇİn Vermİyor Yanacaksak AŞkimiz İÇİn Yanalim Bİraz Da Ne Çikar Bu GÜn HerŞey AŞkimiz İÇİn Delİ Olma Zevkİnİ Çikar Yanacaksak AŞkimiz İÇİn Yanalim Bİraz Da Ne Çikar Benİ Kalpten Anlaman İÇİn Daha KaÇ Senem...
  4. Sibel Can - Aşk Yolcu

Sibel Can - Aşk Yolcu

Zaman Akip Gİder,sana Dokunmadan. YÜzÜnÜ GÖrmeden,sesİnİ Duymadan Yar. Ama TÜkenmeden,sana Yenİlmeden. DÜnÜme KÜsmeden,gÜnÜmÜ Beklerİm. SÖzÜm Sana GÜlÜm Kolay DeĞİl ÇÖzÜm DÜŞÜnmedİm Sanma Sakin DÖnÜŞÜ Yok Kİ ÖlÜmÜn AŞk Yolcu Kalp Hanci Bİr GÜn Bİr Yabanci Sevdama Rastlayacak O GÜn De Bu Sanci Kalbİmİ Son Bİr Kez Usulca Yoklayacak
  5. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Yeni albümüyle yaz dönemine merhaba diyen ünlü sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Acıyorum Sana Ben şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönlümün Kapısını Açık Bırakıp Gittin Ne Sen Varsın Ne Aşkın Bir Gecede Bitirdin Acıyorum Sana Ben Acıyorum Kendime Bir Gecelik Sevgilim Bu Gece Kısmet Kime Gönlümde...

Sayfayı Paylaş