gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Ev Seçelim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibelcanevi türk sanatçıların evleri sibel canın evinin resimleri sibel canın evinin görüntüleri can evini göster Belki bu aşkı Kaderine terk edeceğiz
    Tutma düşsün
    Yeniden yürüteceğiz
    Zamanı çekmiş üzerine
    Uyuyan bu aşk
    Uyanınca belki de zevkten
    Sürüneceğiz

Tarifi yok ki tarifine
    Engeller var
    Anlatamam ki karşımda
    Kanunlar var

Hadi gel seninle söz verelim
    Konuşan konuşsun es geçelim
    Aşk bizim aşkımız dert çekelim
    Yarın gel aşkım ev seçelim

Bence aşksız her ikimiz
    Çabuk tükeniriz
    Gurur alışkanlık kötü
    Terk edeceğiz
    Zamanı geçmiş ne varsa
    Geride bırak
    Kalanı yeter şansımızı
    Döndüreceğiz...

Sibel Can - Ev Seçelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Eski Toprak

Sibel Can - Eski Toprak

BoŞa Ah Etme A BÜlbÜl Ne AŞik Kaldi Ne De GÜl GÖÇ EtmİŞ Eskİ Sevdalar Şİmdİ Mevsİm En Son EylÜl Çok Eskİden Adi VarmiŞ BaŞka Bİr Tadi VarmiŞ Adam GİbİymİŞ Sevmeler Ne DÜzenbaz SevİŞmeler Ne Vedasiz Gİtmeler YokmuŞ BÖyle Bahaneler VedalaŞip Son EylÜlde DÖkÜlmÜŞler Yaprak Yaprak O Sİyah Beyaz AŞklarin Adi Şİmdİ Eskİ Toprak
  3. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  4. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  5. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....

Sayfayı Paylaş