gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Özledin mi, öyleyse kalk gel Bırak artık, kim ne derse der Yasak günah, hayat ah elden gider

Onların kendi hikâyeleri yok
    Onlar sadece seyirci dünyada
    Aşksız yaşsız hasarsız ah
    Bir diyarda

Sen seç ben söyledim gitti
    Son sözümü ölmem artık
    Bu pişmanlar ordusuna
    Dönmem artık

Gel kıyma
    Gel kırma
    Sende bu mutsuzlar kervanına
    Uyma

Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Yaz Günü (Sen Değil Misin)

Sibel Can - Yaz Günü (Sen Değil Misin)

Nİce Sevdalardan Siyrildim Geldİm Bİr Tek Senİ Sevdİm Bİr Sana Yandim Ayar Ayar....... Yaz GÜnÜnde AtaŞlari KiŞ GÜnÜnde Dolulari Bu BaŞima Belalari AÇan Yar Sen DeĞİl Mİsİn Gurbet Elİ Mesken Tutturan Sensİn Elden Ele Atip Yandiran Sensİn Ayar Ayar........ Benİ BÖyle Sevdalara Atan Sen AŞkin İle Yanip KÜle DÖnen Ben Ayar Ayar........
  3. Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Begonvİl Boy VermİŞtİr Şİmdİ Yasemen BasmiŞtir Bodrum'u Kokusu Geldİ RÜzgarin Bİr Kelebek ÖptÜ Boynumu Sen Şİmdİ Gerdanini Mavİye GÖĞsÜnÜ Bİr Yelkenlİye GÖnlÜnÜ İlk ÖnÜne Çikan Yaz Seferİne BaĞlamiŞsindir Ahhh Vurunca Dİlİne Sakiz Rakisinin Bİrazda AĞlamiŞsindir Benİm Yerİme De Sev Bekletme Hayati Bu Kadarina Raziysan YaŞa Gİtsİn KaÇ KİŞİyİz Savunan Sevdayi GÖzÜme İlk Damlasi...
  4. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  5. Sibel Can O Ses Türkiye'de Jüri Üyesi mi Olacak?

Sibel Can O Ses Türkiye'de Jüri Üyesi mi Olacak?

sibel can haberleri, o ses türkiye, o ses türkiye yeni sezon Sevgili melekler, O Ses Türkiye yeni sezonu için Acun Ilıcalı kolları sıvadı. Programı hareketlendirmek isteyen ILıcalı jüri üyeliği için Sibel Can'a teklif götürdü ancak Can jüri üyeliği için 180 bin TL istedi. Üstelik Can'ın isteği bu kadarla bimiyor. Ünlü sanatçı jüride Tarkan ve Meryem Uzerli'yi de istiyor! Bölüm başına...

Sayfayı Paylaş