gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIZ! [​IMG]

Nevşehir'in Kozaklı İlçesi'nde konser veren Sibel Can, bayram nedeniyle konser vermek için gelirken, yitirdiklerinin hatırlatması açısından bayramların kendisini çok hüzünlendirdiğini söyledi. Can, “Hani bir şarkı var ‘Bayram gelmiş neyime' diye. Bayramlarda çok hüzünleniyorum. Ama hayat devam ediyor. Çok şükür çocuklarım var, mutlu bir yuvam var” dedi.

Sibel Can, İstanbul’dan THY’nin tarfifeli uçağıyla Kapadokya Havaalanı'na indi. Ardından 80 kilometrelik yolculuğun ardından konser vereceği termal Asos Otel'e gelen Sibel Can, otel önünde yeniçeri kıyafetli Ayhan Yılmaz ve otelin sahip ve yöneticileri tarafından çicekle karşılandı. Sibel Can, daha sonra odasına çıkarak boğazı ağrıdığı için konser saatine kadar dinlenip, genel havuz yerine odasındaki jakuzide termal suyuyla yıkandı.

Günboyu kendisine ait şarkıların çalındığı oteldeki programı öncesi basın toplantısı düzenleyen Sibel Can, eşinin mali durumunun bozuk olduğu ve ekonomik sıkıntı içinde oldukları yolundaki söylentileri yalanladıktan sonra, “Bayramlar beni çok hüzünlendiriyor. Kaybettiğim anam ve babam aklıma gelince, hani ‘Bayram gelmiş neyime' diye bir şarkının sözleri var ya onun gibi oluyorum. Ama hayat devam ediyor. Çok şükür çocuklarım, mutlu bir yuvam var. Şu bir gerçek ki annemi, babamı çok özlüyorum. Bayramda yine mezarlarına gidip onlara dua ettim. Rahmetli annem çocukken bana ‘Ölüsünü hatırlamayan, kabir ziyareti yapmayan, dirisini bilemez' derdi. Çok haklı sözlermiş” diye konuştu.

HAKAN OLMASI GEREKİNİ YAPTI

Siyah işlemeli taşlardan yapılmış kıyafeti ve siyah büyük küpeleriyle dikkat çeken Sibel Can, eski kayınpederi Selçuk Ural hakkında dava açtığını, avukatı ile birlikte ilk duruşmaya bizzat kendisinin de gideceğini söyledi. Sibel Can, “Hukuk, Selçuk Ural hakkında gerekeni yapacaktır. Meliscan ve Ogulcan'ın dedesidir. Hakkında fazlaca konuşmak istemiyorum. Kendisi aleyhine açtığım davanın ilk duruşmasına bizzat katılacağım” dedi. Sibel Can, eski esiyle ilgili olarak yöneltilen bir başka soruya ise, “2 çocuğumun babası olarak düzgün bir duruş ve tavır sergiledi. Kendisine teşekkür ederim. Olması gerekeni yaptı” diye devam etti.

Yaklaşık 800 davetli önünde 2.5 saat sahnede kalan Sibel Can, “Bu bayram sizin. Öne gelin, sahneyi kuşatın” diyerek çocukları öne çağırdı. Çocukların büyük kısmı ellerindeki cep telefonu ile Sibel Can'ı görüntülemeye çalıştı. Kıbrıs'taki Sibel Can, hareketli parçalarda göbek atarak, davetlileri coşturdu.

Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **sibel can"dan nefret eden baba**

**sibel can"dan nefret eden baba**

Sibel Can'dan nefret eden baba! O baba, "Oğlumu öldürüyordu, onu uçuruma sürükledi" diye feryat etti ve onu ömrünün sonuna kadar görmek istemediğini söyledi. Sanatçı Selçuk Ural katıldığı " Orada neler oluyor" programında ilginç itiraflarda bulundu. Ural, eksi gelini Sibel Can için şok sözler sarf etti. Eskiden Sibel Can'la evli oğlu Hakan Ural için "Uçuruma...
  2. Sibel Can'dan Selçuk Ural'a sert yanıt..

Sibel Can'dan Selçuk Ural'a sert yanıt..

selçuk ural öldü mü selçuk ural öldümü öldü O çocuklarına babalık yapmadı" Katıldığı televizyon programında eski gelini Sibel Can'la ilgili sert sözler konuşan Selçuk Ural'a ünlü şakıcıdan yanıt: " O çocuklarına babalık yapmadı" Geçtiğmiz günlerde Selçuk Ural katıldığı bir programda “ Oğlunun Sibel Can'la evliliğin çok büyük bir hata olduğunu ve bu evlilik yüzünden hastalığa...
  3. Baba Ural'a ağır ceza istedi

Baba Ural'a ağır ceza istedi

selçuk ural öldümü bir dönem basında ter alan Sibel can Selçuk Ural Polemeği hala devam etmekte..... ‘BU ADAMI CEZALANDIRIN!’ SİBEL CAN, SELÇUK URAL ALEYHİNE AÇTIĞI TAZMİNAT DAVASININ GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEDE BÖYLE KONUŞTU.. Eski kayınpederine tazminat davası açan Sibel Can, ilk duruşmada kadın hakime “Ben onun torunlarına hem annelik hem babalık yapıyorum. Bu adam namusuma dil uzattı onu...
  4. Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

sibel can, hançer, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Söz- Müziğinin Kenan Doğulu'ya ait olduğu Hançer Şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorz melekler :) Terk edip gittiğinden beri Kalbime lokma aşk girmedi Sahipsiz kaldım yalan gibi Bozgunum senden bile deli Yandı m canın benim gibi Yaşarken öldün mü mahkum gibi Hasretin büyür yüreğimde Paslı...
  5. 2012 Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri burada

2012 Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri burada

Sibel Can Çok Hoppasın Şarkı Sözleri Sibel Can Çok Hoppasın Şarkısının Sözleri Az önce sizlere 2012 albümleri arasında yer alan Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkıları sunmuştuk. Şimdi ise Meşk adını verdiği albümü beğeni ve başarı toplayan Sibel Can Çok Hoppasın şarkı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'ler. Eşe Dosta Senden Haber Sordum Bana Neler Neler Söylediler Odan...

Sayfayı Paylaş