gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - İstanbul'u Efkar Bastı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgİlİm DÜn AkŞam ÜstÜ İstanbul'u Efkar Basti Dedİler Yar Sevİyorsa SÖyle Sana Nİye KÜstÜ Hanİ Kalbİ Vefadaydi Hanİ YÜzÜ Cefadaydi
    GÖrdÜk Onu Emİrgan'da Sandallarda Sefadaydi
    GÖrdÜk Onu BeyoĞlu'nda GÜzellerle Sefadaydi

BoŞ Ver Aman Halİm Duman
    Vefasiz Bİr Yare DÜŞtÜm
    Benİm Halİm Çok Yaman

Sevgİlİm DÜn AkŞam ÜstÜ İstanbul'u Efkar Basti
    Dedİler Yar Sevİyorsa SÖyle Sana Neydİ Kasti
    Hanİ İÇİ Sizliyordu Gİzlİ Gİzlİ AĞliyordu
    GÖrdÜk Onu Kumkapi'da Raksedİp Sabahliyordu
    GÖrdÜk Onu ÜskÜdar'da İÇerek Sabahliyordu

BoŞ Ver Aman Halİm Duman
    Vefasiz Bİr Yare DÜŞtÜm
    Benİm Halİm Çok Yaman

Sibel Can - İstanbul'u Efkar Bastı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  3. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  4. Orhan Gencebay - Efkar Bastı Gönlümü

Orhan Gencebay - Efkar Bastı Gönlümü

Efkar bastı gönlümü yine feryat ediyor Senden gelen dert ile sana hitap ediyor Sen açtın bu yarayı dermanını ver artık Yıllardır bekliyorum geleceksen gel artık Yeter yeter bu ayrılık yeter Yeter yeter bu kadar naz yeter Bende bir kalp taşıyorum sevdiğim yeter Kalp kalbe karşı derler seviyorsan bilirsin Vicdanını dinlersen merhamete gelirsin Sen açtın bu yarayı dermanını ver artık...
  5. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....

Sayfayı Paylaş