gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel can kader sen bize nazik davranmadın

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibel can kader sibel can kader sen bize nazik davranmadın sen bize nazik davranmadın hayat eşit sibel can kader sen bize nazik davranmadın, hançer, şarkı sözleri, burada arkadaşlar.

Son dönemlerin en popiler şarkılarından biri oaln Sibel Can'ın Haneçr adlı şarkısının sözlerini burada sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Terk edip gittiğinden beri
    Kalbime lokma ask girmedi
    Sahipsiz kaldım yalan gibi
    Bozgunum senden bile deli
    Yandımı canın benim gibi
    Yaşarken öldünmü mahkum gibi
    Hasretin büyür yüreğimde
    Paslı kırık hançer gibi
    Kader kader sen bizi nazik davranmadın
    Kader kader herkese eşit yazılmadın
    Hayat hayat sen bize nazik davranmadın
    Hayat hayat herkese eşit yaklaşmadın
    Vazgeçip gittiğinden beri
    Kalbime tatlı söz değmedi
    Sessizim sönmüş mum gibi
    Kalır paslı hançer izi
    Tenim unuturmu ellerini
    Gönlüm bırakmıyor sevmişleri
    Yavaş yavaş yaktın beni
    Zehirli bir hançer gibi
    Kader kader sen bize nazik davranmadın
    İçin için büyüyor fırtınam çığ gibi
    Daha çok kanatıyor aşk sancıları
    Bizim için çalıyor yalnızlık çanları
    Daha bir ağlatıyor aşk sarkıları
    Böyle hüzne canmı dayanır
    Öyle bakma kalp çok kırılır
    Böyle hüzne canmı dayanır
    Öyle gitme kalp çok yıpranır
    Kader kader sen bize nazik davranmadın

Sibel can kader sen bize nazik davranmadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sen Olamazsın

Sibel Can - Sen Olamazsın

Tanrıdan her gece seni dileyen Yanındayken bile sendin özleyen Seni seviyorum aşığım diyen O benim sevgilim sen olmazsın Resimlerim için yıttın dediler Mektuplarımıda yaktın dediler Verdiğim yüzüğü attın dediler O benim sevgilim sen olmazsın Gözüne bakınca aşkla dolduğum Elini tutunca mutlu olduğum Sevdası üstüne düşler kurduğum O benim sevgilim sen olmazsın
  2. Sibel Can - Sen Benimsin

Sibel Can - Sen Benimsin

Gözüm görmez baskasini Gönül sevmez senden sonra baskasini Yüzüm gülmez Dayanamam yokluguna Meleklerde sahit olsun askimiza Adin yazilmis kalbime İstesende silmezsin Bu aksam asktan kacmak yok İstesende gidemezsin Askin yazilmis gönlüme İstesende silemezsin Yandim sana yandim Beni terk edemezsin Sen benimsin Aaaahhh herseyimsin Sen benimsin Aaaahhh melegimsin
  3. Sibel Can - Neredesin Sen

Sibel Can - Neredesin Sen

Neredesİn Sen Kİmİnlesİn Sen Benİ BÖyle Birakipta Gİdemezsİn Sen Uydun Eller SÖzÜne Benİ Sensİz Biraktin Kİmler Aldatti Senİ Hangİsİne İnandin BoŞ SÖzlere Aldanip Gİtmezsİn Sandim Kİmbİlİr Sen Nerdesİn Hangİ Yaban Eldesİn Senİ Nasil Senİ Nasil Özledİm Olamazsin BaŞkasiyla Yapamazsin BaŞkasiyla Neredesİn Sen Kİmİnlesİn Sen Gelemezsİn Sen DÖnemezsİn Sen Kabahatİn ÇoĞu Sende DÖnemezsİn...
  4. Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkı Sözü

Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkı Sözü

Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkı Sözü de paylaşırsanız bu sayfadan çok iyi olur kızlar çünkü bu şarkı cidden çok hoş olmuş :)
  5. Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkısının Sözleri

Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkısının Sözleri

Kader Bağladı Bizi Şarkı Sözü Sibel Can Sibel Can Kader Bağladı Bizi Şarkı Sözleri Sibel Can'ın son albümü Meşk'te seslendirdiği Kader Bağladı Bizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni Öyle Sevdim Ki Gönlüm Seninle Doldu Yıllar Yılı Boş Kalbim Aradığını Buldu Kader Bağladı Bizi Yine Kader Çözecek Aşkların En Güzeli Ömür Boyu Sürecek Sakın Beni Terk Erme Ömrüm...

Sayfayı Paylaş