gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Kanadı Kırık Aşk

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kanadı kırık bir sevdayım.
    Uyandırma zalim rüyadayım.
    Dokunmayın geceme efkârdayım.
    Sen sürgündesin bense firardayım.

Yanımdasın, canımdasın.
    Her gün gitsen, kapımdasın.
    Kaderimsin, yazımsın.
    Bil ki hala, aklımdasın.

Sibel Can - Kanadı Kırık Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Bir daha sevmem ben asla Boş yere kalbimi kırma Çok şey harcadım uğruna Bir daha dönmem ben asla Boş yere gönlümü kırma Çok şey harcadım uğruna Biliyorum her şeyi Ta başından beri Gidiyorum yüreğinden Unut beni Elveda aşkım sana Sende kalan umutlara Gidiyorum bu son veda Haberin olsun Söz müzik: Taner işçi
  3. Sibel Can - Aşkımız İçin

Sibel Can - Aşkımız İçin

Yemİnİmdİr Ecelİmdİr ÖlÜmÜmdÜr Ayrilik Sana En Son Kalanimdan Hedİyem Bu PİŞmanlik Kaderİn Sana AŞki Bİr Kere Sevesİn Dİye Ölesİn Dİye Onu Sadece GÖresİn Dİye Ya Da Zevk İÇİn Vermİyor Yanacaksak AŞkimiz İÇİn Yanalim Bİraz Da Ne Çikar Bu GÜn HerŞey AŞkimiz İÇİn Delİ Olma Zevkİnİ Çikar Yanacaksak AŞkimiz İÇİn Yanalim Bİraz Da Ne Çikar Benİ Kalpten Anlaman İÇİn Daha KaÇ Senem...
  4. Sibel Can - Aşk Yolcu

Sibel Can - Aşk Yolcu

Zaman Akip Gİder,sana Dokunmadan. YÜzÜnÜ GÖrmeden,sesİnİ Duymadan Yar. Ama TÜkenmeden,sana Yenİlmeden. DÜnÜme KÜsmeden,gÜnÜmÜ Beklerİm. SÖzÜm Sana GÜlÜm Kolay DeĞİl ÇÖzÜm DÜŞÜnmedİm Sanma Sakin DÖnÜŞÜ Yok Kİ ÖlÜmÜn AŞk Yolcu Kalp Hanci Bİr GÜn Bİr Yabanci Sevdama Rastlayacak O GÜn De Bu Sanci Kalbİmİ Son Bİr Kez Usulca Yoklayacak
  5. Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

01. Çantada Keklik 02. Oyunbaz 03. Eziyet 04. Başı Bağlı 05. Kıskıvrak 06. Ebedi Sevgili 07. Eğer İstersen 08. Orta Şekerli 09. Kalbimin Kıyıları 10. Benim Adım Aşk Sibel Can hayranları için beklenen bir albüm zaten sesi ve yorumu için fazla söze gerek yok herzaman olduğu gibi keyifle ve beğenile dinleyeceğiniz bir albüm:tik:

Sayfayı Paylaş