gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can-Kenan Doğulu Düeti

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can kenan doğulu düet sibel can, kenan doğulu, düet, harbiye konseri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    TNT Yaz Konserleri kapsamında Harbiye de verilen konserler,önce ki akşam Kenan Doğulu konseriyle devam etti.

Konserde, Sibel Can'a verdiği ''Hançer'' isimli parçada ,Sibel Can'la düet yapan Doğulu,düetini sahneye kurulan rakı masasında seslendirdi.

Sibel Can, Kenan Doğulu'nun besteleyip kendisine verdiği 'Hançer' adlı şarkı için "Uzun süre Kenan'dan şarkı istedim. Sonunda kendisine yakışan şarkıyı bana verdiği için ona çok teşekkür ederim" dedi.

BENİ AĞLATTI

Kenan Doğulu ise "Hançer'i yazdığımda Sibel'in okumasını hayal ettim. Tam Sibel'lik bir şarkıydı. İlk kez ondan dinlediğimde de tüylerim diken diken oldu. Çok içlendiğim için de hemen bir şişe rakı içtim. Tabii ki, şişeyi devirdikten sonra da hüngür hüngür ağladım" diyerek espri yaptı. Ardından ikili, sahnenin ortasına konan rakı masasında 'Hançer' isimli şarkıyı seslendirdi. Şarkı bittiğinde seyircilerden gelen yoğun istek üzerine parçayı tekrar okuyan ikiliden Kenan Doğulu'nun rakı bardağını fondip yapması da herkesi güldürdü. İkili, daha sonra 'Bunlar da Geçer' şarkısında düet yaptı. İkilinin samimi dansları, Sibel Can'ın kıvrak figürleri herkesi coşturdu.

Bu güzel konser tam 2.5 saat sürdü ve müzikseverler müziğe doydu..

Sibel Can-Kenan Doğulu Düeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Kenan Doğulu - Tak Etti Canıma

Kenan Doğulu - Tak Etti Canıma

Ona şuna buna mı sormalı yani Nasıl biter bu ayrılık hali Özledim biraz sokul bari Ufak bir öpücük kırma beni Azıcık aralasan ballı kalbini Oradan süzülür girerim içeri O gülüşün havalı gelişin Bilsen seni nasıl özlemişim Çiçek sermeli yollarına Türküler okunmalı deli deli Baharları getirmeli kış olunca İsmini yazmalı gökyüzüne Suların ateşlerin üzerine Sen benle ben senle delicesine Tak...
  3. Kenan Doğulu - Can Bebeğim

Kenan Doğulu - Can Bebeğim

Gel yine seviselim gizlice Haykiralim askimizi sessizce Gül yine gülüselim sevgiyle gül ki çiçekler kiskansin tazecigim yerime seni sevsen bilirdin yerine beni koysan severdin sigdiramadim sevgime sevgimi veremedim sana ben herseyimi can bebegim can kusum uyan da bak ne sevgisizim bu kadar erken gidemezsin senciyim yalniz senci can bebegim can kusum anla beni yok çareleyim bu kadar vicdansiz...
  4. Kenan Doğulu-En kıymetli

Kenan Doğulu-En kıymetli

kenan doğulu en kıymetli şarkı sözleri kenan doğulu en kıymetli şarkı sözü sözleri dogulu kiymetli sarki sozu En Kıymetli Bakma öyle kırgın kırgın Yüreğim zaten perperişan Durma öyle yorgun yorgun Gücüm tükenmek sınırında Yüreğinin sesine kulak verirsen eğer Anılar beni doğrular Her anının hatrına aşkı da kat yanına Beni götür uzaklara Sen benim en kıymetlimsin En güzel vazgeçilmezimsin Sen...
  5. En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

sen benim en kıymetlimsin notaları Sen benim en kıymetlimsin tek kelimeyle süper........

Sayfayı Paylaş