gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sibel can-keyfime yok dyecek yok

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

İşten güçten kaçtım Bir an önce eve attım kendimi Bir huzur bin ziyafet
    Benimde bir sevgilim var elbet

İşte aşk bu bizden kaçmaz
    Hiç korkma usanmaz
    Aşk bu aşk bizden kaçmaz
    Keyfime yok diyecek yok

Yemin etsem başım ağrımaz
    Orta şekerli kahvem asla saatini şaşmaz
    Keyfime yok diyecek yok

Yeniden doğarım her sabah
    Güzel sözleriyle uyanırım
    Ne sihirdir ne keramet

El çabukluğudur marifet
    İşte aşk bu bizden kaçmaz
    Hiç korkma usanmaz
    Aşk bu aşk bizden kaçmaz

Keyfime yok diyecek yok
    Keyfime yok diyecek yok

sibel can-keyfime yok dyecek yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Whitecraft ile keyfinize diyecek yok

Whitecraft ile keyfinize diyecek yok

Amerika’dan ithal edilen Whitecraft bahçe mobilyaları, dayanıklı ve konforlu yapısının yanında detaylardaki incelik, şıklık ve rahatlığı bir arada bulma imkanı sunuyor. İç mekandaki demiklasik ve şık çizgiyi havuzlara taşıyan Whitecraft Saddleback’de hava koşullarına dayanıklı sentetik örgü, minderlerinde ise güneşten etkilenmeyen sunbrella kumaş kullanılıyor. Kaynak:...
  2. Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of... Gelme Artik PeŞİmden Bende Rahat Edeyİm Bana GÖre Bİrİnİ GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of... Daraldim Senden Yana Kondun Hep Daldan Dala Canima Yettİ Artik Su Bİle Yok Yok Sana
  3. Yeşim Salkım - Hiç Keyfim Yok

Yeşim Salkım - Hiç Keyfim Yok

Hiç keyfim yok İnandığım onda değerler Kayboldular senle beraber Yok olan bayramlar gibi Söndü içimin sevinci Ne sevgi kaldı inandığım Her şeyi göze aldığım Ne geçmiş, ne gelecek Bir tek hasret var çekilecek Hiç keyfim yok uzun zamandır İyiyim dersem anla yalandır Gülümseyişim, zorlamamdır Şarkılarım ağlamamdır
  4. Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Yok canımın içi Canın da yanmaz oldu şimdi Ne de sevmişim Emanet bu yürek sanki Kalbim ağrıyor Taş değil ki bu yürek, dayanmıyor Özledim seni Balım gözlerin nerde hani o güzel yüzün Kime ağlar güler şimdi Dert olur bana İncitirler kıyarlar güllüm sana Birkez olsun nolur beni anla Unutursun demiştin zamanla Başka aşklar gibi geçer sandın Bak işte sen burda yanıldın Yok canımın içi...
  5. Bakırköyde patlama can kaybı yok

Bakırköyde patlama can kaybı yok

Bakırköy'de 4 katlı bir binada patlama meydana geldi. Patlamada ölen ya da yaralanan olmazken, patlamanın doğalgazdan kaynaklandığı öne sürüldü. Edinilen bilgilere göre, olay, Bakırköy İstanbul Caddesi Cevizlik Mahallesi Mektep Sokak Kotil Apartmanı'nın ikinci katında meydana geldi. Saat 08.30 sularında apartmanın ikinci katında yaşanan patlama nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi...

Sayfayı Paylaş