gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Kime Ne

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözlerinden sel gibi yaş olup akıyorsa gitmek istiyorsan kime ne gecemden yıldız gibi mechule kayıyorsan
    kaderini cizdiysen kime ne

basarım ben bagrıma koca koca tasları
    hıckırarak aglarım kime ne
    en acı zehirlerle sararım ben yaramı
    avuturum ben gönlümü kime ne

umrunda mı dünyanın umrunda mı kimsenin
    var msım yokmusum ben kime ne
    bu benim kaderimdir kime ne

gidene kal denilmez
    gönül bu doymak bilmez
    acmısım tokmusum ben kime ne
    sevilmemiş sevmişim bir gönle girmemişim
    sevilmek zorla olmaz kime ne

basarım ben bagrıma sabır denen tasları
    anılarla yasarım kime ne
    en acı zehirlerle sararım ben yaramı sustururum gönlümü kime ne

umrunda mı kimsenin umrunda mı kimsenin
    bu benim kaderimdir kime ne

Sibel Can - Kime Ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  3. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  4. Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü de paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim Sibel Can yeni albümünü merak ediyorumda
  5. Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözleri

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözleri

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözleri Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözü Son albümü Meşk ile sevenleriyle buluşan Sibel Can'ın seslendirdiği Ne Gelen Ve Ne Giden adlı şarkısının sözleri şöyle melekler :) Seni Görmek ister Her An Gözlerim Sevdiğini Görmeden Gözü Neyleyim Dermansız Kalsada Ahh Senin Yanında Sevdiğini Unutmayan Dizi Neyleyim Bir Görseydim Seni Dünya...

Sayfayı Paylaş