gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can: Kuru gürültüye pabuç bırakmam

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sibel Can, eski kayınpederi Selçuk Ural'ı mahkemeye vermesinin ardından kendi internet sitesinde hakkında yazılar yazan Sacit Aslan için de suç duyurusunda bulunacak. Sacit Aslan'ın "Sibel Can ile ilgili konularda Selçuk Ural'a şahitlik yapmaya hazırım" sözlerine tepki gösteren Sibel Can, şunları söyledi:

KURU GÜRÜLTÜYE PABUÇ BIRAKMAM
    "Benim dişimle tırnağımla, kimseye gebe kalmadan alın terimle kazandığım ismimin üzerinden kimseye prim yaptırmam. Suskunluğum asaletimdendir. Ancak söz konusu benim adım ise kuru gürültüye de pabuç bırakacak değilim..." Ünlü sanatçı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben 14 yaşında çıktığım Maksim Gazinosu'nda çalışmanın sorumluluğunu yıllarca gururla taşıdım. Benim hiçbir zaman parada, pulda ya da mirasta gözüm olmadı. Ben rahmetli Fahrettin Aslan'ın bana kazandırdığı Sibel Can ismini yıllarca üzerine tek bir leke getirmeden bugünlere taşıdım. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğim."

Hiç kimseden korkum yok
    Sacit Aslan'ın internet sitesine tedbir kararı koydurarak hakkında haber yapmasını engellemek için avukatına talimat veren ünlü sanatçı "Hakkımı yasal yollardan arayacağım" dedi ve ekledi: "Benim Allah'tan başka kimseden korkum yok. Ben Türkiye'de 7'den 77'ye herkesin sevdiği ve saydığı bir sanatçı, her şeyden önemlisi bir anneyim. Beni halkın gözünde küçük düşürmeye çalışan insanlar kendilerini küçük düşürürler. Hakkımda hakaret sınırlarını aşan hadsiz yazılara ve davranışlara karşı sessiz kalmayacağım

sabah

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sibel Can: Kuru gürültüye pabuç bırakmam
    helal olsun sana sibelcim seni seviyor vede destekliyorum bitmiş bir evliliğin arkasından yıllar sonra çıkıp konuşan selçuk uralın kalitesizliğine veriyorum sibelcim haklısın ben seni onaylıyorum ara hakkını:))))))))))))

3. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sibel canı yıllarca sömürdüler ayrılırkende tomarla para aldılar şimdi aç kaldılar herhalde tekrar ortaya çıkıp saçmalıyorlar.ayıp artık.kadın yeni bir evlilik yapmış 3 çocuk annesi.utanmazlar.

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tşkler canım sana hemfikirim paraları bitmiş vaziyete göre

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    hoş değil bu durumlar aslında insanları üzmekten ve kırmaktan başka bir işe yaramıyor
    emeğine sağlık canım

Sibel Can: Kuru gürültüye pabuç bırakmam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Pabuç

Pabuç

Bakınız; Ayakkabı.Rüyada pabuç görmek, kis mevsiminde, üzüntü ve keder, yaz mevsiminde ise hayir ve berekete isarettir
  3. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  4. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  5. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....

Sayfayı Paylaş