gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can-Lale Devri

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Çok geç kalmisiz canim
    Vakit bu vakit degil

Eski radyolar gibi

Çatiya saklanmis ask

Öyle sanmisiz canim

Artik ölümsüz degil

Leylayla Mecnun gibi

Çoktan masal olmus ask

Lale devri çocuklariyiz biz

Zamanimiz
    geçmis

Ask sarabindan kimbilir en son

Hangi sansli içmis

Ben derim
    unutma iftihar et

Sevmeyenler utansin
    Asksizliga mahkum edildiysek
    Bu dünya yansin

Sibel Can-Lale Devri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x640. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.640x480. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x751. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.
  2. Sibel Can - Lale Devri

Sibel Can - Lale Devri

Çok geç kalmışız canım, vakit bu vakit değil. Eski radyolar gibi, çatıya saklanmış aşk. Öyle sanmışız canım, artık ölümsüz değil. Leyla ile Mecnun gibi, çoktan masal olmuş aşk. Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçmiş. Aşk şarabından kim bilir en son, hangi şanslı içmiş. Lale devri çocuklarıyız biz, zamanımız geçmiş. Aşk şarabından kim bilir en son, hangi şanslı içmiş. Ben derim utanma...
  3. Lale Devri gelinlikleri

Lale Devri gelinlikleri

lale devri kıyafetleri lale devri gelinlik devrindeki gelinlik lalenin gelinliği devrindeki lalenin gelinliği Anneane'lerimizin ve babaanne'lerimizin zamanın da gelin kızların giydikleri gelinlikleri hiç merak ettiniz mi? :D:D İşte siz meraklı Melek'lerime ninelerimizin zamanında ki gelinlik modelleri :):)
  4. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
  5. Lale Devri dizisi takıları

Lale Devri dizisi takıları

dizi takıları lale devri takıları Lale Devri, dizi konusunun yanı sıra oyuncuların, şık ve görkemli giyim kuşamları ile takılarıylada oldukça ilgil gören bir diziler arasında Melek'lerim. Şahsen ben dizi konusunu beğenmiyor ama giyilen ve takılan herşeyi gerek beğendiğim için, gerek ise feyz almak için takip ediyorum Melek'ler:) Sevgili Melek'ler, şimdi gelelim, Lale Devri'nin şık takılarına...

Sayfayı Paylaş