gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözleri Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözü

Son albümü Meşk ile sevenleriyle buluşan Sibel Can'ın seslendirdiği Ne Gelen Ve Ne Giden adlı şarkısının sözleri şöyle melekler :)

Seni Görmek ister Her An Gözlerim
    Sevdiğini Görmeden Gözü Neyleyim
    Dermansız Kalsada Ahh Senin Yanında
    Sevdiğini Unutmayan Dizi Neyleyim

Bir Görseydim Seni Dünya Gözüyle
    Perişanım, Çaresizim Allahım Dert Bitmiyor
    Adını Anıyorum Sönmek Bilmiyorum
    Ağlıyorum, Ağlıyorum Sönmek Bilmiyor

Bende Aşktan Boynu Bükük Biriyim
    Kim Bilir Kaç Sevdadan Boş Döndü Ellerim
    Beklemek Kalbimde Ahhh Bitmeyen Çile
    Ne Gelen Var Ne Giden Var Mecnun Gibiyim

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Kime Ne

Sibel Can - Kime Ne

gözlerinden sel gibi yaş olup akıyorsa gitmek istiyorsan kime ne gecemden yıldız gibi mechule kayıyorsan kaderini cizdiysen kime ne basarım ben bagrıma koca koca tasları hıckırarak aglarım kime ne en acı zehirlerle sararım ben yaramı avuturum ben gönlümü kime ne umrunda mı dünyanın umrunda mı kimsenin var msım yokmusum ben kime ne bu benim kaderimdir kime ne gidene kal denilmez gönül bu...
  2. Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

sibel can, hançer, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Söz- Müziğinin Kenan Doğulu'ya ait olduğu Hançer Şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorz melekler :) Terk edip gittiğinden beri Kalbime lokma aşk girmedi Sahipsiz kaldım yalan gibi Bozgunum senden bile deli Yandı m canın benim gibi Yaşarken öldün mü mahkum gibi Hasretin büyür yüreğimde Paslı...
  3. Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözü de paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim Sibel Can yeni albümünü merak ediyorumda
  4. Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü

Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü

Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü istiyorum sizden arkadaşlarım ve şimdiden paylaşımınız için tşklerimi sunuyorum.
  5. Can Bonomo Ali Baba şarkı sözleri nelerdir

Can Bonomo Ali Baba şarkı sözleri nelerdir

Can Bonomo çok şirinsin çokkkkkkk ali baba şarkısının sözleri nelerdir acaba

Sayfayı Paylaş