gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Sen Benimsin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözüm görmez baskasini Gönül sevmez senden sonra baskasini Yüzüm gülmez
    Dayanamam yokluguna
    Meleklerde sahit olsun askimiza

Adin yazilmis kalbime
    İstesende silmezsin
    Bu aksam asktan kacmak yok
    İstesende gidemezsin
    Askin yazilmis gönlüme
    İstesende silemezsin
    Yandim sana yandim
    Beni terk edemezsin

Sen benimsin
    Aaaahhh herseyimsin
    Sen benimsin
    Aaaahhh melegimsin

Sibel Can - Sen Benimsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  3. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  4. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri istiyorum sizden ve paylaşımınız için şimdiden tşkler ediyorum.
  5. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Yeni albümüyle yaz dönemine merhaba diyen ünlü sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Acıyorum Sana Ben şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönlümün Kapısını Açık Bırakıp Gittin Ne Sen Varsın Ne Aşkın Bir Gecede Bitirdin Acıyorum Sana Ben Acıyorum Kendime Bir Gecelik Sevgilim Bu Gece Kısmet Kime Gönlümde...

Sayfayı Paylaş