gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can SENAR'IN KOSTÜMÜYLE SAHNEDE!

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] CUMARTESİ GÜNÜ KÜÇÜKÇİFTLİK PARKI’NDA KONSER VERECEK OLAN SİBEL CAN, SAHNEYE MÜZEYYEN SENAR’IN KOSTÜMÜYLE ÇIKACAK.....

Müzeyyen Senar 2001 yılında bir restoranda yaptığı programda, Sibel Can’a hediye ettiği payet işli siyah elbiseyle sahneye çıkmıştı.

Konserde hem kendi şar-kılarını hem de Müzeyyen Senar, Behiye Aksoy gibi ustaların yorumladı?ı eserleri okuyacak olan Can, “Gecede çok özel bir kostümle sahneye çıkmak istedim. Müzeyyen Senar’ın kızı Feraye Hanım’ı aradım. Beni kırmayıp bu elbiseyi gönderdiler” dedi.

Sibel Can SENAR'IN KOSTÜMÜYLE SAHNEDE! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. vefalı Sibel Can

vefalı Sibel Can

senelerin eskimeyen yüzü Müzeyyen Senar şuaralar içinde bulunduğu durumlardan dolayı zor günler geçiriyor genelde kaderlerine terk edilen ünlülerden dolayı yola çıkarak Müzeyyen Senar'a Sibel Can el uzatıyor..... CAN'DAN ANLAMLI HAREKET ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN, MÜZEYYEN SENAR'IN BODRUM'DA ZOR ŞARTLARDA YAŞAMASINA DUYARSIZ KALAMADI. "İdolüm, duayenim"...
  3. sibel can -nehir gözlüm

sibel can -nehir gözlüm

Nehir Gözlüm Kısmeti bağlı dediler Gülüşü candan edalı dediler Ah delikanlı yüreğim Bu gece senden utandı dediler Kendimi kandırmadım Senden kurtulamadım Kaç kere sevdi yüreğim Sen gibisini bulamadım Bu dünyayı yakacak mısın Bana aşık olacak mısın İlk kez aşık olmuş gibi Yüreğimden taşacak mısın Bana evet diyecek misin Yoksa öpüp gidecek misin Nehir gözlüm aşkım için Her...
  4. sibel can başı bağLı

sibel can başı bağLı

sibel can kader ağlarını örüyor Gözden ırak yaşadım aşkımı Sancılı bir düştü Tel örgülere takılmaya meyilli aşk Herkese göre suçtu Kalp anlamaz imkânsızı Hesaplamaz çoğu azı Ödünç teninde direnerek bekler yazı Seni kuşandım aşk diye Yıkandım kokuna göre Gerçekleri göre göre gönlüm razı Hakkıma düşmeyen payım Seninle ne tamamım ne yarım Yollar kapalı oralı değilim Kader...
  5. Sibel Can Ameliyat Olacak!

Sibel Can Ameliyat Olacak!

sibel can, sibel can haberleri, sibel can hastalığı ne Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Sibel Can'a nazar değdi. Önceki gün Etiler'deki bir göz hastanesine girerken görüntülenen Can, hayranlarını üzecek bir haber verdi. Yıllardır sahnelerin beyaz ışığı ve tozundan gözlerinin olumsuz yönde etilendiği ve artık görmekte zorlandığını söyleyen ünlü sanatçı, "Doktor kontrolüne geldim....

Sayfayı Paylaş