gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can sevgilisimi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı....
    AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI
    EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI. CAN, İDDİALARI 'DELİ SAÇMASI' DİYE NİTELEDİ.

Açılışında Sharon Stone, Richard Gere, Monica Bellucci, Mariah Carey ve Paris Hilton gibi ünlü yıldızların boy gösterdiği Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov'la, eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran ve bu yüzden iki haftadır manşetlerden inmeyen Sibel Can'ın aşk yaşadığı haberleri gündemi değiştirdi. Dün Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, Can'ın eşinden ayrılmasının nedeni 2004'ten beri tanıştığı Telman İsmailov'la yaşadığı ilişki. Yaklaşık bir haftadır Mardan Palace'ta tatilde olan ve bugün İstanbul'a dönmesi beklenen Sibel Can, iddialar hakkında şunları söyledi: 'Ayrılığımızın nedeni kesinlikle üçüncü şahıslar değil. Sulhi Bey'e kimsenin böyle şeyler yaşatmaya hakkı yok. Geçinemedik ve evlerimizi ayırdık. Hepsi bu kadar. Telman İsmailov'la aşk iddiası deli saçmasından başka bir şey değil' dedi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Sibel Can sevgilisimi
    eger dogru ise vaaah vaaah yazik yetmis derim. paylasim icin tskler canim

Sibel Can sevgilisimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Gümüş Kurşun

Sibel Can - Gümüş Kurşun

Yoruldum çok yoruldum Nasıl bir duygu bu boğuldum Direndim çok direndim Gümüş bir kurşunla vuruldum Yok yazım kışım değilsin Yok aşım suyum değilsin Buram buram aşk kokan gülün Dikeni sensin Sen kader değil kedersin Aşkı sen viran edensin Bin hüzün dolu senin yanın (bunun)sebebi sensin Uçurum önündeyim Bir adım yakınsam Aşk var ya aşk senin sonun O kadar sevinme ardımdan Ben seni gömüyorum...
  3. Sibel Can - Eski Toprak

Sibel Can - Eski Toprak

BoŞa Ah Etme A BÜlbÜl Ne AŞik Kaldi Ne De GÜl GÖÇ EtmİŞ Eskİ Sevdalar Şİmdİ Mevsİm En Son EylÜl Çok Eskİden Adi VarmiŞ BaŞka Bİr Tadi VarmiŞ Adam GİbİymİŞ Sevmeler Ne DÜzenbaz SevİŞmeler Ne Vedasiz Gİtmeler YokmuŞ BÖyle Bahaneler VedalaŞip Son EylÜlde DÖkÜlmÜŞler Yaprak Yaprak O Sİyah Beyaz AŞklarin Adi Şİmdİ Eskİ Toprak
  4. Sibel Can - Dost Bildiklerim

Sibel Can - Dost Bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gece içimde ümitti dost bildiklerim ne zaman yıkılıp yere düştüysem bırakıpta gitti dost bildiklerim nerde o sözlere kandığım günler her gülen yüzü dost sandığım günler acıdan kahrolup yandığım günler terkedipte gitti dost bildiklerim korkar oldum bana dostum diyenden varsa var olandan yoksa gidenden ne onlardan eser kaldı ne benden beni benden etti dost bildiklerim...
  5. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını

Sayfayı Paylaş