gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Sevmekten Kim Usanır

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibel can bak yine geri geldim sensiz yapamıyorum bak yine geri geldim sevmekten kim usanır akor sibel can sevenle oyun olmaz Sevmekten Kİm Usanir Tadina Doyum Olmaz
    Hangİ GÖnÜl Uslandi Ah
    Sevenle Oyun Olmaz

KaÇ Kere Yemİn Ettİm
    KaÇ GÖnÜle De Gİrdİm
    Sensİz Yapamiyorum Ah
    Bak Yİne Gerİ Geldİm

İster YÜzÜmÜ GÜldÜr
    İstersen AĞlat Benİ
    Bİr Gecenİn Koynundan Al
    Bİn Geceye At Benİ

Sibel Can - Sevmekten Kim Usanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Alçak

Sibel Can - Alçak

Kâbus dolu günlerin Gecelerin olsun Yastığın taştan Yatağın toprak Gözlerinde yaş yerine Kan bulunsun Çok seviyordun Böyle mi alçak Bırakıp kaçmak Sana yakışır ancak Senin bir adın yalancı Bir adın alçak Acı dostun Cehennem yurdun olsun Gittiğin yol tuzak Yolun uzak Derdinin dermanı Ecel olsun Çok seviyordun Böyle mi alçak
  3. Sibel Can Tatilcileri Coşturdu

Sibel Can Tatilcileri Coşturdu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde sahne alan Sibel Can, birbirinden güzel parçalarıyla yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu. Yaz konserleri kapsamında Side Suneo Otel'de ilk sahnesini alan ünlü sanatçı Sibel Can, tatilcilere unutulmaz bir konser verdi. Maytaplar eşliğinde sahneye çıkan Can, "Yeminim Var" adlı parçasıyla konserine başladı. Ünlü modacı Nur Yerlitaş imzalı kostümüyle...
  4. sibel can - çantada keklik

sibel can - çantada keklik

sibel can ayakkabıları yaza özel kıpır kıpır bir sarkı :yahoo: Esen rüzgar uçan kuşlar Getirdiler kara haberi Elin diline dolamışsın beni Çok ayıp.. Sana olan sevgimi hafife alıp da kendini Üstün tutmuşsun öyle mi çok ayıp Eş dost diyor ki gıyabında Atıp tutuyor sağda solda O her emrime amadedir diyormuşsun ona buna Daha neler amanın daha neler amma da yaptın Sen beni çantada keklik farzedip...
  5. Sibel Can : Mutlu iyileşecek !

Sibel Can : Mutlu iyileşecek !

DİYARBAKIR'ın Ergani İlçesi'nde katıldığı 'Sesi Çok Güzel' adlı ses yarışmasıyla adını duyuran ve evinde başından vurularak ağır yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya'yı bugün yarışmaya katılmasını sağlayan ünlü sanatçı Sibel Can, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Yoğun bakım ünitesine girip Kaya'nın ellerini tutan Can, "Ben daha kötü bekliyordum, tabii ki şu anda uyuyor. Ellerini...

Sayfayı Paylaş