gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda
    Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of...

Gelme Artik PeŞİmden
    Bende Rahat Edeyİm
    Bana GÖre Bİrİnİ
    GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of...

Daraldim Senden Yana
    Kondun Hep Daldan Dala
    Canima Yettİ Artik
    Su Bİle Yok Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Bir daha sevmem ben asla Boş yere kalbimi kırma Çok şey harcadım uğruna Bir daha dönmem ben asla Boş yere gönlümü kırma Çok şey harcadım uğruna Biliyorum her şeyi Ta başından beri Gidiyorum yüreğinden Unut beni Elveda aşkım sana Sende kalan umutlara Gidiyorum bu son veda Haberin olsun Söz müzik: Taner işçi
  3. sibel can-keyfime yok dyecek yok

sibel can-keyfime yok dyecek yok

İşten güçten kaçtım Bir an önce eve attım kendimi Bir huzur bin ziyafet Benimde bir sevgilim var elbet İşte aşk bu bizden kaçmaz Hiç korkma usanmaz Aşk bu aşk bizden kaçmaz Keyfime yok diyecek yok Yemin etsem başım ağrımaz Orta şekerli kahvem asla saatini şaşmaz Keyfime yok diyecek yok Yemin etsem başım ağrımaz Orta şekerli kahvem asla saatini şaşmaz Yeniden doğarım her sabah Güzel...
  4. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözleri istiyorum sizden ve paylaşımınız için şimdiden tşkler ediyorum.
  5. Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkısının Sözleri

Sibel Can Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Acıyorum Sana Ben Şarkı Sözü Yeni albümüyle yaz dönemine merhaba diyen ünlü sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Acıyorum Sana Ben şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönlümün Kapısını Açık Bırakıp Gittin Ne Sen Varsın Ne Aşkın Bir Gecede Bitirdin Acıyorum Sana Ben Acıyorum Kendime Bir Gecelik Sevgilim Bu Gece Kısmet Kime Gönlümde...

Sayfayı Paylaş