gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

sulhi aksüt kaç yaşında sibel can sulhi aksüt düğün fotoları

Şu miami dönüşü evde ne oldu sibel can niye şok geçirdi valla çok merak ediyorum biran önce açıklasada rahatlasam:D

ÇOCUKLARIYLA GİTTİĞİ MİAMİ TATİLİ DÖNÜŞÜ EVİNDE ŞOK YAŞADIĞINI SÖYLEYEREK 9 YILLIK EŞİ SULHİ AKSÜT'E BOŞANMA DAVASI AÇAN SİBEL CAN'IN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI.
    MAHKEME NE KARAR VERDİ?

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın boşanma davasının duruşması, Beykoz Adliyesi'nde görüldü. Can ve Aksüt'ün katılmadığı gizli celsede, taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Hakim şahitlerin dinlenmesi için davayı erteledi.

Can'ın hakkında 6 ay evden uzaklaştırma kararı da aldırdığı eşinin, içinde milyon dolarlık nakit ve mücevherinin bulunduğu evdeki kasadan yüklü miktarda nakit parasını aldığı iddia edildi.

Bu iddialar üzerine Sibel Can şu açıklamayı yaptı:

"Miami dönüşü yaşadığım şokun ne olduğu benimle mezara gidecek. Çünkü arada 9 yaşındaki oğlum Emir var. Çocuğumun rencide olmasını istemiyorum. Parayla ilgili bir durum sözkonusu değil. Ayrıca Sulhi Bey'le bir kaç yıl önce evlilik sözleşmesi yaptık. Kendisi de hiç düşünmeden sözleşmeyi imzaladı. Davayı en kısa zamanda sonuca kavuşturacağız. Dava sonuçlanınca ve gizlilik kalkınca açıklama yapacağız" dedi

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Miami dönüşü yaşadığım şokun ne olduğu benimle mezara gidecek. Çünkü arada 9 yaşındaki oğlum Emir var....dediğine göre garanti aldatmıştır kocası. yazık ya.doğru düzgün evli barklı mutlu mesut yaşayan yok bunların arasında:S

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Anam aklıma daha kötü şeyler geliyor
    Aldatma olsa der
    Bunlara normal çünkü

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aman be bunların ne halt ettikleri belli bile değil nasıl yaşam dır anlamadıjm yaw nerde bu devlet nerde bu millet ...............................:D

Sibel can sulhi aksüt'den boşanamadı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  3. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  4. Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI!

Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI!

Valla tahminimden fazla sürdü evlilikleri.Ama neden boşandıklarını söylemiyo çok merak ettim şimdi yakın zamanda duyarız inşallah:D Sanatçının, eve döndüğünde yaşadığı şoku anlatırken söyledikleri, akılları iyice karıştırdı. Miami seyahatinden dönüşte sürpriz bir kararla eşi Sulhi Aksüt’e boşanma davası açan Sibel Can, yaşananların perde arkasını “Aramızda Kalmasın”a anlattı....
  5. Sibel Can Boşanamadı

Sibel Can Boşanamadı

para ve çocuk isminin aynı yerde anılması kötü bişey bana göre... Sulhi Aksüt İstiyorsa kendisine 250 bin dolar vereyim ama oğlum Emir’i benden istemesin, dedi. Sibel Can ve eşi Sulhi Aksüt dün de boşanamadı. Duruşma öncesi ünlü şarkıcının avukatıyla görüşen Aksüt “Sibel kasadan 200 bin dolar alındı yalanını ortaya attı. Ben ona 250 bin dolar vereyim ama benden çocuğumun velayetini...

Sayfayı Paylaş