gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Selam kızlar Sibel Can yeni albüm yaptı ve bende Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözlerini merak ediyor ve bu yüzden sizden şarkının sözlerini istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Unuttu Seni

Sibel Can - Unuttu Seni

boşuna bekleyip bakma yollara gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni yanağından düşen gözyaşlarını silmez silmeyecek unuttu seni... biranda inandın kandın sözüne toz pembe göründü herşey gözüne gözünden düşsede birgün gelip yüzüne gülmez gülmeyecek unuttu seni hasretin deryasında kaybolduğunu hergece ağlayıp kahrolduğunu sevdası uğruna mahvolduğunu bilmez bilmeyecek unutttu seni koparıp...
  2. Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu

Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu

şevval sam boyu kaç şevval sam sahnede ayakları Olur böyle şeyler Şevval herkesi başına gelebilir :D:D BİR ÖZEL FİRMANIN GECESİNDE SAHNE ALAN ŞEVVAL SAM, ŞARKI SÖZLERİNİ UNUTTU. Alaturka ve Türk Sanat Müziği repertuvarıyla sahneye çıkan sanatçı, sahnede heyecanını bastırmak için rakı içti. Sam, gece boyu şarkılarını masaları gezerek konuklar ile birlikte seslendirdi.
  3. Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

sibel can, hançer, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Söz- Müziğinin Kenan Doğulu'ya ait olduğu Hançer Şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorz melekler :) Terk edip gittiğinden beri Kalbime lokma aşk girmedi Sahipsiz kaldım yalan gibi Bozgunum senden bile deli Yandı m canın benim gibi Yaşarken öldün mü mahkum gibi Hasretin büyür yüreğimde Paslı...
  4. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözleri Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Sibel Can Meşk adlı albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen sevilen sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Unuttu Unuttu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ne Oldu Ah Ne Oldu Yüreğime Hasret Doğdu AYrılınca Susuz Kaldı Aşk Çiçeğim Evde Soldu Eşim Dostum Dilsiz Oldu Kara Haber Beni Oldu Söyleseler...

Sayfayı Paylaş