gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Can Yeni Albümü "Galata"yı Tamamladı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can haberleri, sibel can galata albümü, sibel can yeni albümü
    Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Sibel Can uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni albümü "Galata"nın hazırlıklarını tamamladı. Ünlü şarkıcı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde DMC etiketiyle çıkacak olan albümünün fotoğrafları için Galata, Galata Köprüsü, Taksim ve Mısır Çarşısı’nda objektif karşısına geçti. Can, çekimler sırasında Kapalıçarşı’nın çatısına da çıktı...

sibel-can-galata.jpg

Sibel Can Yeni Albümü "Galata"yı Tamamladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Albüm İle Sibel Can

Yeni Albüm İle Sibel Can

sibel can mucize video sibel can foto albümü o güzel fiziği ve sesiyle kalbimizde yer idinmiş ünlü sanatçılardan Sibel Can albüm hazırlıkları içerisindeydi yeni albümü ile pek yakında sevenlerinin karşına çıkmaya hazır olduğunu söyleyen sanatçı yine iddialı şarkıcılar ve bestecilerin güzel eserlerini seslendirecek...... İŞTE SİBEL CAN'IN 'MUCİZE'Sİ İKİ YILIN ARDINDAN YENİ ALBÜM İÇİN...
  2. Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

hayko cepkin yeni albüm 2010 hayko cepkin 2010 albümü albüm Hayko Cepkin, "Tanışma Bitti" adlı son albümündeki şarkılarıyla başarısını sürdürüyor. "Ölüyorum" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, bu şarkıyı yaklaşık olarak 5 yıl önce kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde yazmış. "Ölüyorum" adlı şarkıya çekilen kliple albüm promosyonunu...
  3. Sibel Can Seyyah Albümü (2011)

Sibel Can Seyyah Albümü (2011)

sibel can 2011 sibel can seyyah bestecisi hançer bestecisi hançer Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan güzel assolist Sibel Can"ın Seyyah adını verdiği albümünü tanıtıyorum melekler... Sibel Can'ın albümünde Sezen Aksu, Nazan Öncel, Sinan Akçıl, Kenan Doğulu, Gülşah Tütüncü ve Volga Tamöz`ün besteleri yer aldı. ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1.Bize Üzüldüm (söz-müzik: Sinan Akçıl) 2.Son...
  4. İşte Sibel Can 'ın Yeni Arabası !

İşte Sibel Can 'ın Yeni Arabası !

Bu konu; sibel canın yeni arabası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süre önce lüks araç kaçakçılığı kapsamında ifade veren ve cipini iade etmek zorunda kalan Sibel Can artık cipten vazgeçti ve kararını spor otomobilden yana verdi. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün spor arabası Porsche Panamera ile ilk kez görüntülendi. Mercedes marka cipine emniyet tarafından el...
  5. İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

Esra Erol, sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programını yeni sezonda başka kanala taşımasıyla yerini Sibel Can’a devretti. SİBEL CAN EVLENDİRECEK Hafta için her gün seyirciyle buluşan yayından aylık 500 bin TL alan Esra Erol, başka kanaldan yüksek miktarda ücret gelince şirketle yollarını ayırmıştı. Erol’un bu ayrılığından dolayı boşalan yerini ise kanal, Sibel Can’la doldurma hazırlığı...

Sayfayı Paylaş