gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sibel Can'a 10 Kilo Verdiren Kabak Çorbası

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sibel canın kabak çorbası kabak çorbası diyeti diyet corbasi Ünlü sanatçı Sibel Can'ın herzaman kilolarıyla başı dertte olmuştur...Sibel Can 14 Şubat Sevgililer Gününde çıkaracağı kaset öncesi diyete girmiş kızlar ve 2 ayda tam 10 kilo vermiş...Şimdi geçelim haberin ayrıntılarına :tik:

Sibel Can Londra’da İngiliz bir doktor eşliğinde 2 ayda 70 kilodan 60 kiloya indi. Sibel Can, “İKabak Çorbası’ sayesinde hiç aç kalmadan zayıfladım. Her gün 1 saat ya yürüdüm ya da yüzdüm” dedi.

Sibel Can’ın yeni albümü Emre Plak etiketiyle 14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasaya çıkacak.

iŞTE SiBEL CAN’IN DiYETi
    SABAH: 1 yeşil elma fırında pişiriliyor. Yerken üzerine tarçın konuyor. Küçük bardak diyet süt ya da iki kaşık diyet yoğurt eşliğinde bir kase müsli.

ÖĞLE: Kabak çorbası (istenirse limon konabilir) ve 1 dilim siyah ekmek.
    AKŞAM: 1 parça ızgara somon ve 1 tabak haşlanmış sebze.

YATMADAN ÖNCE: 1 bardak diyet ılık süt.

NOTLAR: Diyet bile olsa kola yasak. 2.5 litre su içilecek. Acıktıkça kabak çorbası serbest. Tuz tüketmek yasak.

İŞİN SIRRI KABAK ÇORBASI
    4 kabak, rendelenmiş 2 domates, 1 demet maydanoz, 1 demet nane, 1 demet dereotunu makul miktarda su ile kaynatın. Sonra bu karışımı mikserden geçirin ve acıktıkça için. Yağ ve tuz yasak. Baharat serbest.

Sibel Can'a 10 Kilo Verdiren Kabak Çorbası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pilates sibel can'a yakışır

Pilates sibel can'a yakışır

tuğba özay plates EBRU'DAN PİLATES TAVSİYESİ EBRU ŞALLI, PİLATES DVD’SİNİN TANITIMINI SUADA QUENTE’DE YAPTI. “Ebru Şallı ile Pilates” adını taşıyan DVD’de Türk halkının yapısına uygun olan hareketleri gösterdiğini söyleyen Şallı, “Pilates eğitimime güveniyorum. Bu spor vücudu daraltıyor, şekillendirip kaslandırıyor. 5 yaşından 80 yaşına kadar herkes yapabilir” dedi. Ünlü manken gazetecilerin...
  2. Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

TUĞBA ÖZAY CEZAEVİNDE YAZDIĞI ŞARKI ŞARKI SÖZLERİNDEN BİRİNİ ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN’A HEDİYE ETTİ. ’Hey Gidi Günler’ isimli şarkı sözleri için beste hazırlıkları sürerken, Can parçayı bu albümüne yetiştirmek istiyor. Ocak’ta stüdyoya giren ünlü şarkıcı, Sezen Aksu’dan iki, Tarkan, Şehrazat, Serdar Ortaç, Rafet El Roman ve Gülşen’den birer beste aldı. Özay, hayranı olduğu Sibel Can’a...
  3. 1Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet!

1Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet!

1 ayda 10 kilo 1 ayda 10 kilo verdiren diyet atkins diyeti yaptım Bu başlığı görünce yalan diyenler olacaktır ama; şartlarına bakmadan geçmeyin hakikaten işe yarayabilir. 1Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet! Bu aralar ‘göbeklendim’ diyenler bu formül tam size göre. İşte detaylar… Yaptığı 138 ameliyatla obezite hastalarını 5 bin 162 kg zayıflatan Prof. Güner Öğünç “20 yıldır aynı kilodayım. Formülümü...
  4. Diyet Kabak Çorbası Tarifi

Diyet Kabak Çorbası Tarifi

diyet çorbası,diyet kabak çorbası,diyet kabak çorbası tarifi,diyet çorba tarifi,diyet çorba tarifleri "Malum yaz geliyor, bir an önce fazla kilolardan kurtulmak lazım..." Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde bu çorba tarifimiz tam da size göre Melek'ler:) Bu arada, bu kabak çorbası Sibel Can'a bir zamanlar 10 kilo verdirten çorba Melek'lerim:) 4 adet kabak 1 adet...
  5. Sibel Can'a büyük tepki!

Sibel Can'a büyük tepki!

Sanat dünyasının büyük isimlerinden biri olan Sibel Can, kırmızı kalp şeklin de giydiği kürk için büyük tepki aldı. Bu kürkü giyebilmek için tam 7 aydır sıra bekleyen Sibel Can, sonun da beklediği kürke kavuşarak üzerine giydiği kalp şeklinde ki kırmızı kürkle instagram da paylaştığı resimle olay oldu... Açıklamalar da kürkün fiyatı 40 bin olarak belirtilse de bugün izlediğim magazin...

Sayfayı Paylaş