gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Can'dan Coşkun Sabah Albümü Geliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can haberleri, sibel can coşkun sabah, coşkun sabah şarkıları
    Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Sibel Can süpriz bir albümle sevenleriyle buluşacak. Can'ın Coşkun Sabah’ın unutulmaz eserlerini derlediği “Coşkun Sabah Şarkıları” adlı yeni albümü önümüzdeki haftalarda DMC etiketiyle piyasada olacak.

sibel-can.jpg

Ünlü şarkıcının Sabah’tan geçen yıl aldığı 12 hit esere yer verdiği bu sürpriz çalışma, önümüzdeki haftalarda DMC etiketiyle piyasada olacak. Can, albümün bu yazın en çok dinlenen çalışmaları arasında yer alacağına inandığını söylüyor. Coşkun Sabah da suskunluğunu yeni bir albümle bozacak. Sanatçının Sanatçının 16 şarkıya yer verdiği albümü mayıs ayında piyasaya çıkıyor. Sabah, “Nihayet” adlı bu çalışmada bir çocukluk arkadaşı için yazdığı “Gerçek Dostum” adlı rock şarkısını da seslendirecek.

Sibel Can'dan Coşkun Sabah Albümü Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Coşkun Sabah - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrılmak kanunmu aşk kitabında El ele tutuşup gezmeden daha Zulm etmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim yıkıldı bitti Bu aşk beni benden etti Sevdim sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düşüyor derde Bu aş kitabının yazanı nerde Elele tutuşup gezdiğim yerde Terketmek kanunmu aşk kitabında Ümitlerim kırıldı gitti Hayallerim...
  2. Sibel Can'ın son albümü için verdiği olay yaratan pozlar

Sibel Can'ın son albümü için verdiği olay yaratan pozlar

sibel canın son hali sibel can 2011 albüm resimleri canın son hali 2011 can albüm resimleri sibel can son albüm, sibel can son albüm 2011, sibel canın son albümü, sibel canın son hali, sibel can yeni albüm, sibel canın yeni albümü, sibel can yeni albüm 2011, sibel canın yeni albümü 2011 Sürekli kilo alıp vermesi ile bilinen güzel sanatçı Sibel Can son albümünün kapak resimleri için poz...
  3. Sibel Can'ın photoshopsuz hali

Sibel Can'ın photoshopsuz hali

sibel can konseri 2011 sibel canın kızının son hali sibel can, yeni albüm, seyyah, photoshopsuz hali, konseri, seyyah konseri, 2011 haberleri, 2011 albümü Sibel Can'ın 2011 de ki Seyyah albümü için çektirdiği fotoğraflar olay yaratmıştı. Hatta biz de o resimleri sizlerle paylaşmıştık. Sibel Can'ın olay yaratan resimleri diye de başlık atmıştık. BURAYA TIKLAYIN İşte o olay resimlerin...
  4. Sibel Can'ın Son Hali

Sibel Can'ın Son Hali

sibel canın son hali sibel can son hali canın yeni can albüm fotoğrafları yeni sibel can 2011,sibel canın yeni resimleri, sibel can resimleri,son albümü, sibel canın son albümü,sözleri,şarkıları, sibel can albümleri,yeni hali,yeni resimleri Hani bir laf varya şarap gibi kadın yıllara meydan okuyar diye.İşte bana göre bu kadın tabiri caizse Sibel Can'dan başkası değil:D3 çocuk annesi olmasına...
  5. Sibel Can'ın Çalıntı Şarkısı!

Sibel Can'ın Çalıntı Şarkısı!

sibel can, sibel can haberleri, sibel can meşk Sevgili melekler, Şu aralar ünlü şarkıcı Sibel Can'ın canı hayli sııkın. Zira geçtiğimiz yıl piyasaya çıkarttığı Meşk adlı albümünde yer alan bir şarkısının çalıntı olduğu ortaya çıktı. "Senin İçin" adlı şarkısının savcılık tarafından çalıntı olduğunun tescillenmesi üzerine savcılık, Naci Göçen hakkında manevi ve mali haklara tecavüz...

Sayfayı Paylaş