gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Canın yeni saç rengi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sibel canın yeni saç rengi 2011 sibel canın son saç rengi can yeni 2011 sibel can, yeni imajı, saç rengi, yeni saç rengi, saç rengi yaz modasınba damga vuran ünlünün haberi burada arkadaşlar.

Yeni albümü için yeni bir imaja sahip olan güzel şarkıcı Sibel Can'nın yeni saç rengi, bu yazın saç trendi oldu Melek'ler.

Son albümü “Seyyah”la sevenlerinden tam not alan Sibel Can, saç rengiyle de yaz modasına damgasını vurdu.

Uzun yıllardır Can’ın kuaförlüğünü yapan Mehmet Yiğit, haftada yaklaşık 250 kadının saçlarını o renge boyatmak için kapısını çaldığını söyledi ve ekledi: “Ama bu renk herkesin yüzüne gitmez. Daha çok renkli gözlü ve bronz tenli kadınlara öneriyorum.”

Sibel Canın yeni saç rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Canım Benim

Sibel Can - Canım Benim

Hani gözün benden başkasını görmezdi Hani benden başkasını sevemezdi Hani dünya bensiz bir an bile çekilmezdi Şimdi ne oldu ki söyleyen gitti Sözlerin bir anlık öfkeyse anlarım Aşkta gurur olmaz söylemedin sayarım Niyetin sabrımı denemekse anlarım Beni terk edip gitmekse yanarım Canım benim canım benim Cananım İlk (tek) aşkımsın sana hayranım Canım benim canım benim Cananım Bir değil bin...
  2. Camın takıdaki şahane rengi

Camın takıdaki şahane rengi

Cam her zaman bana şeffaflığı çağrıştırır.Camın güzelliği işlenerek ortaya çıkar.Dekorasyonda,süslemede ve takıda kendini gösterir.Camın saf halindeki şeffaflığı işlenerek güzelliğe dönüşür.Bu güzellik ise paylaşmaya değerdir.Sizler için camdan takı modelleri...
  3. Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım. Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi...
  4. Fahriye Evcenin yeni saç rengi

Fahriye Evcenin yeni saç rengi

yahu bu farriye evcenin yeni saç rengi nedir allaşkına inanılmaz hoşuma gitti bu sezonda sanki bu rengi kullanacakmışız gibime geliyor bilgi verin lütfen bende yapcam :)
  5. Fahriye Evcen'in Yeni Saç Rengi

Fahriye Evcen'in Yeni Saç Rengi

fahriye evcen, yeni saç rengi, tonları, resimleri, görünüşü, ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllardır simsiyah saçlarıyla hafızalarda yer eden Fahriye Evcen,saç rengini bakır tonlarına değiştirdi melekler :)

Sayfayı Paylaş