gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

SİBEL [Deniz Sarıbaş]

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

deniz sarıbaşın sevgilisi kim deniz sarıbaş sevgilisi sarıbaş ve ın facebook

Arka Sıradakiler’in gizemli kızı. Derslerle ve okulda olup bitenle ilgisiz. Her zaman uzakta kalmayı ve çok konuşmamayı tercih ediyor. Herkesten gizlediği büyük bir sırrı var. Para karşılığı erkeklerle ilişkiye giriyor. Belalı bir adamın zorlamasıyla düştüğü bu yolun çıkışsız olduğunu kabullenmiş. Hiçbir zaman kurtulamayacağını düşünüyor. En büyük korkusu bu sırrın ortaya çıkması…
    (aynı zamanda İbo'nun sevgilisi)

Son düzenleme: 7 Aralık 2008
SİBEL [Deniz Sarıbaş] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Kekilli

Sibel Kekilli

sibel kekilli sibelkekilli sibel kekili kekili facebook kekilli facebook
  2. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  3. Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Özledin mi, öyleyse kalk gel Bırak artık, kim ne derse der Yasak günah, hayat ah elden gider Onların kendi hikâyeleri yok Onlar sadece seyirci dünyada Aşksız yaşsız hasarsız ah Bir diyarda Sen seç ben söyledim gitti Son sözümü ölmem artık Bu pişmanlar ordusuna Dönmem artık Gel kıyma Gel kırma Sende bu mutsuzlar kervanına Uyma
  4. Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Begonvİl Boy VermİŞtİr Şİmdİ Yasemen BasmiŞtir Bodrum'u Kokusu Geldİ RÜzgarin Bİr Kelebek ÖptÜ Boynumu Sen Şİmdİ Gerdanini Mavİye GÖĞsÜnÜ Bİr Yelkenlİye GÖnlÜnÜ İlk ÖnÜne Çikan Yaz Seferİne BaĞlamiŞsindir Ahhh Vurunca Dİlİne Sakiz Rakisinin Bİrazda AĞlamiŞsindir Benİm Yerİme De Sev Bekletme Hayati Bu Kadarina Raziysan YaŞa Gİtsİn KaÇ KİŞİyİz Savunan Sevdayi GÖzÜme İlk Damlasi...
  5. Arka Sıradakilerin Sibeli '''Deniz Sarıbaş''' Resimleri

Arka Sıradakilerin Sibeli '''Deniz Sarıbaş''' Resimleri

deniz sarıbaş deniz sarıbaş resimleri arka sıradakiler sibel biyografi fotoları Arka Sıradakiler dizisinin en sevdiğim karakteri :) Rolünü güzel yapıyor ve iyi bir karakter daha ne isterim ki. İbo gibi bi sevgilisi de var :D İkisi favorim zaten meleklerim çok konuştum bakalım resimlere :D

Sayfayı Paylaş