gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Pamuk Ömrüm Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sibel Pamuk Ömrüm Şarkısı Sözleri Sibel Pamuk Ömrüm Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Sibel Pamuk hayranları için, Sibel Pamuk'un seslendirdiği Ömrüm adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Yollarıma sıra dağlar sıralandı, gelmedin yar
    Saçlarıma yaz baharda karlar yağdı, görmedin yar
    Yıllar geçti ne haldeyim, kimlerleyim, bilmedin yar
    Hazana yoldaş oldu cahil ömrüm vay

Sevdaya düştü gitti ömrüm ömrüm
    Bir kuştu uçtu gitti ömrüm ömrüm
    Bahardan göçtü gitti ömrüm ömrüm
    Hazana yoldaş oldu cahil ömrüm, cahil ömrüm vay

Kör gecenin ortasında yandım bittim duymadın yar
    Yüz yerimden yaralandım bir gün gelip sormadın yar
    Yollarıma pusu kurdun gelip geçtim durmadın yar
    Hazana yoldaş oldu cahil ömrüm vay

Sevdaya düştü gitti ömrüm ömrüm
    Bir kuştu uçtu gitti ömrüm ömrüm
    Bahardan göçtü gitti ömrüm ömrüm
    Hazana yoldaş oldu cahil ömrüm, cahil ömrüm vay

Sibel Pamuk Ömrüm Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Mirkelam Tutuklu Şarkı Sözü

Sibel Mirkelam Tutuklu Şarkı Sözü

sibel mirkelam tutuklu şarkı sözü tutuklu şarkı sözü sibel mirkelam sarki sözleri sözleri severken sevdiğinden uzak kalmak o en çok sevdiğine yabancı olmak yüreğini avuçlarımdan aldığından beri kime dokunsam kanatıyorum bildiğim herşey bilinmez gördüğüm herşey görünmez sevdiğim herşey sevilmez oldu çok mu uzak ki dönülmez kim demiş aşk için ölünmez demek ki o beni sevmiyordu...
  2. Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

Sibel Can Hançer Şarkı Sözleri

sibel can, hançer, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Söz- Müziğinin Kenan Doğulu'ya ait olduğu Hançer Şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorz melekler :) Terk edip gittiğinden beri Kalbime lokma aşk girmedi Sahipsiz kaldım yalan gibi Bozgunum senden bile deli Yandı m canın benim gibi Yaşarken öldün mü mahkum gibi Hasretin büyür yüreğimde Paslı...
  3. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Selam kızlar Sibel Can yeni albüm yaptı ve bende Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözlerini merak ediyor ve bu yüzden sizden şarkının sözlerini istiyorum.
  4. Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü

Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü

Sibel Can Kabahatim Büyüktür Şarkı Sözü istiyorum sizden arkadaşlarım ve şimdiden paylaşımınız için tşklerimi sunuyorum.
  5. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözleri Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Sibel Can Meşk adlı albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen sevilen sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Unuttu Unuttu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ne Oldu Ah Ne Oldu Yüreğime Hasret Doğdu AYrılınca Susuz Kaldı Aşk Çiçeğim Evde Soldu Eşim Dostum Dilsiz Oldu Kara Haber Beni Oldu Söyleseler...

Sayfayı Paylaş