gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Turnagöl Hamile mi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel turnagöl sibel turnagöl haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız bir şekilde işadamı Mehmet Çelik ile evlenen Sibel Turnagöl dedikodulara göre 2 aylık hamile! 46 yaşındaki Turnagöl ve 62 yaşındaki Mehmet Çelik henüz bu haberi kimseyle paylaşmadılar ve sırf bu yüzden Bodrum'da tatil yapmama kararı aldılar. İşte haberin detayları...

sibel-turnagol.jpg

Bebek haberi karşısında güzel oyuncu ile 62 yaşındaki işadamı eşi, sevince boğuldu. Şimdilik bebek beklediklerini en yakınlarından bile saklayan Sibel Turnagöl, bu nedenle bu yaz Bodrum'da tatil yapmama kararı aldı. Bu arada güzel Turnagöl'ün kendisi gibi oyuncu olan Kerem Alışık ile evliliğinden 20 yaşında Sadri Alışık isminde 1 oğlu bulunuyor. Mehmet Çelik'in de eski eşi Arte Tahir'den üniversitede okuyan 2 çocuğu var.

GEÇ BABALIK TRENDİ

62 yaşındaki Çelik gibi dansçı Tolgahan da geç yaşta; 65 yaşında baba oldu. Günay Tuncel ve şarkıcı Neco da 63 yaşında çocuk sahibi olarak 'geç yaşta baba olan' isimler arasındaki yerini aldı.
    Takvim

Sibel Turnagöl Hamile mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  2. Sibel turnagöl eski kayınvalidesi çolpan ilhan'ı şok etti

Sibel turnagöl eski kayınvalidesi çolpan ilhan'ı şok etti

SİBEL TURNAGÖL, PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ ESKİ KAYINVALİDESİ ÇOLPAN İLHAN'I ŞOK ETTİ. Star TV’de ekrana gelen Keyf-i Sibel programında Sibel Turnagöl, eski kayınvalidesi Çolpan İlhan ile geçmişe dair anıları tazeledi. Kerem Alışık’tan ayrılmış olsa bile halen Çolpan İlhan’a ’anne’ diye hitap eden Sibel Turnagöl, bunun sebebini şöyle açıkladı: 'Evliyken anne diyordum da şimdi ayrılınca...
  3. Sibel Turnagöl Annesini Kaybetti...

Sibel Turnagöl Annesini Kaybetti...

sibel turnagöl annesi sibel turnagöl, annesini kaybetti, acı günü, 2011, acısı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranın bir belirip bir kaybolan sessiz simalarından Sibel Turnagöl annesini kaybetti. 3 yıldır Akciğer tedavisi gören Turnagöl'ün annesi Günay Önal'ın cenazesi, yarın öğlen Teşvikiye Camii'nde kılınacak olan öğle namazının ardından...
  4. Sibel Turnagöl Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Sibel Turnagöl Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

sibel turnagöl kimdir sibel turnagöl hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda Türk sinemasının usta aktörlerinden merhum Sadri Alışık 'ın gelini Sibel Turnagöl hayatı hakkında bazı bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Sibel Turnagöl, (d 28 Şubat 1968), Türk sinema oyuncusu Meslek yaşamına 16 yaşında mankenlik yapmakla başlayan Sibel Turnagöl, bir süre sonra katıldığı bir yarışmada mankenler...
  5. Sibel Turnagöl Yunanistan'da Evlendi

Sibel Turnagöl Yunanistan'da Evlendi

sibel turnagöl sibel turnagöl haberleri Sevgili melekler, Kerem Alışık 'tan 1997 yılında boşanan ve bu evlilikten Sadri adında bir de oğlu bulunan aktris Sibel Turnagöl sürpriz bir şekilde Yunanistan'da evlendi. Meleklermekani.com ailesi olarak ünlü sanatçıya mutluluklar diliyor ve Sibel Turnagöl haberleri, haberin detaylarına geçiyoruz:) Yıllardır çok iyi arkadaş olduğu bilinen ve sık...

Sayfayı Paylaş