gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Tüzün Aç telefonunu klibini çekti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SİBEL TÜZÜN'DEN YENİ KLİP [​IMG] SİBEL TÜZÜN, GEÇTİĞİMİZ YAZIN EN ÇOK DİNLENEN ŞARKILARINDAN BİRİ OLAN 'AÇ TELEFONU'NA KLİP ÇEKTİ.

Sözleri Zeynep Talu, müziği Marcus Brosch ve Toni Cottura'ya ait şarkının klip tasarım ve uygulamasını Vertigo Animation Studios gerçekleştirdi. Şehir görüntüleri için sanal bir İstanbul'un oluşturulduğu klip, önceki gün ekranlarda dönmeye başladı.

Sibel Tüzün Aç telefonunu klibini çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekor için acı çekti

Rekor için acı çekti

en büyük penis rekoru Rekor için acı çekti KANADA'nın Winnipeg bölgesinden Brent Moffatt, vücuduna batırdığı şırıngalarla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı. Sadece bacaklarına 900 iğne batıran rekortmen Moffatt'ın vücudunda ayrıca daha önce yaptırdığı 702 piercing bulunuyor. Yaptığı bu çılgın çalışma ile birçok firmanın dikkatini çeken Moffat'ın, bir reklam filminde oynaması gündeme...
  2. Sibel Can - Çek Git Başımdan

Sibel Can - Çek Git Başımdan

Rahat Ol Okadarda Kizmadim Rahat Ol Ne Dedİysen Duymadim Rahat Ol Senİ SevdİĞİm Kadar Emİn Ol BaŞka Bİr AŞk Bulmadim Sayende Geldİ GeÇtİ AŞk GÖnÜl ÇaĞimdan Bİr Damla Öfken Akti Gİttİ GÖz YaŞimdan Aslinda Bİr Tek VarliĞim Sana Dert Olan İÇİme AktiĞin Gİbİ Kolayca Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Bu Kadar AĞladim YalanmiŞ HerŞey En BaŞindan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt...
  3. Sibel Tüzün-Aç Telefonu 2008 albüm tanıtımı

Sibel Tüzün-Aç Telefonu 2008 albüm tanıtımı

Eylül ayında Avrupa Müzik'ten yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, sevenlerine sürpriz yaparak yeni albümünde yer alacak "AÇ TELEFONU" ve "YAZ AŞKI" adlı şarkılarının yer aldığı bir single hazırladı. Süpervizörlüğünü Zeynep Talu'nun yaptığı, Eylül ayında çıkaracağı albüm için çalışmalarına devam eden Sibel Tüzün: "Biz çok yoğun bir tempoda yeni albümümüz...
  4. Gülben Ergen Klibini Evinde Çekti!

Gülben Ergen Klibini Evinde Çekti!

gülben ergenin evinden görüntüler gülben ergen klip kıyafetleri ergenin klip kıyafetleri GÜLBEN ERGEN, OĞUZHAN KOÇ'LA DÜET YAPTIĞI 'GİDEN GÜNLERİM OLDU' ADLI ŞARKISINA EVİNDE KLİP ÇEKTİ! Müzikseverlerin arşivine koymak isteyeceği çok sağlam bir repertuarla ‘Uzun Yol Şarkıları’ adlı çalışmasını piyasaya çıkartan Gülben Ergen, yeni albümün ilk klibi için evinde kurulan üç farklı dekorda kamera...
  5. Sibel Tüzün Anne Oldu

Sibel Tüzün Anne Oldu

Bu sayfa; Sibel Tüzün Anne Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkıcı Sibel Tüzün ikinci kez anne oldu. Bir dönem eurovisiona da katılmış olan Sibel Tüzün'ün bir oğlu oldu.. Tüzün ile sevgilisi Ender Balcı’nın Çınar adını verdikleri oğulları, geçtiğimiz gün dünyaya geldi. İlk evliliğinden Elaya Amber adında bir kızı olan ünlü şarkıcı, bebek sevincini...

Sayfayı Paylaş