gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sibel Üresin Çok Eşlilik Açıklaması Sibel Üresin Çok Eşlilik

İlginç konulara değinmesiyle dikkat çeken Sibel Üresin biliyorsunuz ki çok eşlilik yasal olsun açıklamasıyla büyük bir tartışma çıkaran Sibel Üresin'e ABD 'den de destek gelmişti..Seda Sayan'ın programına çıkarak ilginç yorumlarına devam ederek herkesi şaşırttı..İşte haberin detayları....

Çok eşliliği, kadınların şiddet görmeyi hak ettiğini savunan Sibel Üresin, yeni bir akıl tutulmasıyla gündemde! Haberi okuyun ve lütfen sorumuza cevap verin: sizce bu kadın ne yapmaya çalışıyor?

Daha önce yaptığı ‘çok eşlilik yasal olsun’ ve ‘kadınların çoğu kendi dilleri yüzünden dayak yiyor’ açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Sibel Üresin ‘Kocama arkadaşımı tavsiye ettim’ sözleriyle canlı yayında Seda Sayan'ın bile ağzını açık bıraktı.

Beyaz TV 'de, Seda Sayan'ın bugünkü konukları arasında yer alan Sibel Üresin, çift eşlilik konusunda kendisine yöneltilen eleştirilere: "Hiç çift eşli yaşayan yokmuş gibi davranıyorsunuz, size şaşırıyorum. Eğer ben sadece kendi ofisimde bana gelen çok eşlileri değerlendirecek olursam; ' İstanbul 'da tek eşli hiç yok' diye net bir cümle kurabilirim." dedi.

Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirten Üresin: "Ben kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım" sözleriyle ekran başındakileri şaşırttı.

2. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    lavinyacım kadını ilk defa senin paylaşımında okudum canım feci bir yaratık nasıl bir insan böyle söyler eşine anlamıyorum ben eşime şakasını bile yaptırmam ayrıca İstanbul da kendi sandığı gibi hep çok eşli, aldatmanın çok olduğu bir yer değil ben 20 yıl boyunca İstanbul da yaşadım babamda dahil olmak üzere etrafımdaki erkeklerden hiç birinin eşinden başka biriyle ilişkisini görmedim. gerçekten bir kaç tane ağrılı müşterimiz vardı onlar hariç çift eşli kimseyi görmedim. bu kadın herhalde jet sosyeteye çok yakın,her fikrin kabul gördüğü bir yerde yaşıyor... pes doğrusu insanların saçmalama kapasitesi beni bazen şok ediyor...

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aynen cnm yani istanbulun hepsi cok eşli demiş de her yerde böyle olan insanlarda var ama genelleme yapılamaz ...Birde çok eşliliği savunmak yanlış bişey bende aynen şakası bile hoş değil demiş ya kocasına arkadaşımı beğeniyorsan al diye ne kadar ayıp ve sacma bişey:S

yakışıklım bunu beğendi.
  4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    böyle bişey olamaz ya bence bu kadını sevgiyi hiç tatmamış kocasını çok seven ve aşık bir kadın değil rahatlıkla paylaşabilir herkesle kocasını demekki.:sinir:

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    reklam oldu işte istediği oldu sesini duyurdu ya başka daha ne olsun dedikleri ne kadar sacma kendisi de biliyodur ama reklam uğruna herşeyi yapıyo bence

Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocadan arkadaş olur mu?

Kocadan arkadaş olur mu?

Duygusal gel-gitler yerini bir göl kadar durgun olan arkadaşlığa bırakmıştır. Peki gerçekten bir kadın eşiyle arkadaş olamaz mı? Hayır, erkeklerin barda aperatif alırken ligdeki son durum hakkında tartıştıkları ya da her cuma akşamı yaptıkları halı saha maçından sonra meyhanede yeni çıkan cep telefonundan söz ettikleri arkadaşlarını...
  2. Kocanız En İyi Arkadaşınız mı?

Kocanız En İyi Arkadaşınız mı?

Kocanız En İyi Arkadaşınız mı? Hayır, biz erkeklerin barda aperatif alırken ligdeki son durum hakkında tartıştıkları ya da her Cuma akşamı yaptıkları hali saha maçından sonra meyhanede yeni çıkan cep telefonundan söz ettikleri arkadaşlarını kastetmiyoruz. Size inanılmaz gelebilir ama en azından bu araştırmaya göre Amerikalı erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyorlar....
  3. Ekmek Kızartma Makinası ( Tavsiye Ürün )

Ekmek Kızartma Makinası ( Tavsiye Ürün )

Bir çok markanın ekmek kızartma makinası var, beko, arçelik, sinbo, king, tefal... uzadıkça uzayıp gidiyor markalar. Peki hangisini satın almalıyız indirimde olan hangisi diye soracak olursanız. Mobideko.Com sizler için 2011 Model Bosch Marka Ekmek kızartma makinasını tavsiye ediyor. BOSCH TAT6004 EKMEK KIZARTMA MAKİNASI Bosch TAT6004 Ekmek Kızartma Makinası Güç: 900 W watt 2 dilim tost...
  4. Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar İçin Telefonlar - Tavsiye Ürün

Bayanlar için rahatlıkla kullanılabilecek cep telefonu modellerini merak ediyorum. Acaba site sakinleri hangi telefonu kullanıyorlar. Bayanlar için en ideali hangisidir bir araştıralım. Hangi marka telefonu kullanıyorsun, hangisini kullanmak isterdin ? BEN İKİ TANE ekledim ama bilmiyorum bayan olarak bi bakın hangisi size uygun ve sizin tavsiyeniz ne yönde. Hadi bakalım :D:D
  5. Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş önerme Facebook arkadaş tavsiye etme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'ta arkadaş tavbsiye etme önerme hakkında yapmanız gerekenler hususunda tüyolar sunuyoruz sizlere ve ilgili tüm arkadaşlarımıza. Resimde görüldüğü gibi sağ üst köşedeki yuvarlak olan küçük simgeye tıkladığınızda açılan sekmeler arasından arkadaş öner yazısına tıkladıkdan sonra açılan...

Sayfayı Paylaş