gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Sıcacık ev botları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son dönemde büyük bir çıkış yakalayan ev babetlerinden sonra, ev botları da oldukça rağbet görmeye başladı. Sıcacık ve rengarenk yün örgüleri, sevimli ponponları ve deri tabanı ile ev ortamında ayaklara sıcaklık ve konfor vaad eden bu botlar ilk olarak Kate Spade markası ile geliyor.

Sıcacık ev botları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcacık bir ev için...

Sıcacık bir ev için...

Sıcacık bir ev için... Kış geldiyse artık ev zamanıdır. Yazın bahçeye, sahile taşan yaşam, ev partileriyle, film saatleriyle sıcak kahve sohbetleriyle evimizin içine kayar yavaş yavaş. Yağmurlar... soğuk! Sıcacık evimize koşarız. Eve girdiğimizde de sıcacık bulmak isteriz. Bazen dekoratif unsurlar, mobilyalar bazen de kullandığımız renkler sıcacık evimizin aslında çok ta sıcak görünmemesine...
  2. sıcacık ev botları

sıcacık ev botları

kış bitti demeyin asıl soguklar simdi kendinize dikkat edin melişler tehlike ayaklarda sıcak tutun bakayım ayaklarii:sinir:saka bir yana bu modeller hem çok tatlı hemde sıcacık ben bayıldımm:second:............. alıntı
  3. Sıcacık Ev Botları

Sıcacık Ev Botları

ev botları ev botlari Kızlar artık ayaklarımı üşüttüm hastalandım karnım ağrıyor laflarına son hepimiz birer tane ev botu alıyoruz ve bütün kışı sıcacık üşütmeden geçiriyoruz :ehi:
  4. Sıcacık ev çorapları ''Hot sox''

Sıcacık ev çorapları ''Hot sox''

Melişlerim bu çoraplar çok güzeller:)
  5. Bot ev...

Bot ev...

Melişlerim bakın ne kadar da bota benziyor :):) Büyük bir mekana sahip olmamanın neticesinde yapabileceğiniz tasarımların kısıtlı kalması gerekmediğini açıkça gösteren bu evde yatağın yüksek bir yere monte edilmesi gibi teknikler kullanılarak mekandan en iyi nasıl faydalanılabileneceği göz önüne alınmış.

Sayfayı Paylaş