gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sıcacık ev çorapları ''Hot sox''

Konu, 'Moda Güncel' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bu çoraplar çok güzeller:) [​IMG]

Sıcacık ev çorapları ''Hot sox'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcacık bir ev için...

Sıcacık bir ev için...

Sıcacık bir ev için... Kış geldiyse artık ev zamanıdır. Yazın bahçeye, sahile taşan yaşam, ev partileriyle, film saatleriyle sıcak kahve sohbetleriyle evimizin içine kayar yavaş yavaş. Yağmurlar... soğuk! Sıcacık evimize koşarız. Eve girdiğimizde de sıcacık bulmak isteriz. Bazen dekoratif unsurlar, mobilyalar bazen de kullandığımız renkler sıcacık evimizin aslında çok ta sıcak görünmemesine...
  2. Sıcacık ev botları

Sıcacık ev botları

Son dönemde büyük bir çıkış yakalayan ev babetlerinden sonra, ev botları da oldukça rağbet görmeye başladı. Sıcacık ve rengarenk yün örgüleri, sevimli ponponları ve deri tabanı ile ev ortamında ayaklara sıcaklık ve konfor vaad eden bu botlar ilk olarak Kate Spade markası ile geliyor.
  3. sıcacık ev botları

sıcacık ev botları

kış bitti demeyin asıl soguklar simdi kendinize dikkat edin melişler tehlike ayaklarda sıcak tutun bakayım ayaklarii:sinir:saka bir yana bu modeller hem çok tatlı hemde sıcacık ben bayıldımm:second:............. alıntı
  4. Sıcacık Ev Botları

Sıcacık Ev Botları

ev botları ev botlari Kızlar artık ayaklarımı üşüttüm hastalandım karnım ağrıyor laflarına son hepimiz birer tane ev botu alıyoruz ve bütün kışı sıcacık üşütmeden geçiriyoruz :ehi:
  5. Sıcacık evler için Şömine modelleri

Sıcacık evler için Şömine modelleri

Şömine modelleri Şömine dekorasyonu Eğer evinizde şömine istiyorsanız bu şömine modellerini beğeneceksiniz meleklerim. Paravan modelleri ile önü kaaptılan şömine de salona ayrı bir asillik katmış. Şömineli evler her zaman daha şık geliyor gözüme nedense.

Sayfayı Paylaş