gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Sicak GÜndÜz Esprİlerİ..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor...
    Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine...
    Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım..
    Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!..
    Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu...
    Ödümü patlattın.. 80 yıla kadar ölürsem sebebi sensin.
    Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

KAYNAK:NETNETİ.COM

Sicak GÜndÜz Esprİlerİ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. Sıcak Gündüz esprileri

Sıcak Gündüz esprileri

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... Oğlum, senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve...
  4. Sicak Carpmasi

Sicak Carpmasi

Güneşte fazla kalma sonucu ortaya çıkar. Güneş çarpması olarak da bilinir. Kazazede aşırı terlemektedir ya da terlemiştir. Vücut sıcaklı ı 40 derece ya da üzerinde olabilir. Nabız hızlı, bilinç bulanıktır. Aşırı susuzluk hissi, halsizlik ve a rılar vardır. Bilinç kapalı ise; Kazazede gölge, serin bir yere taşınır. ABC kontrol edilir, serinletilir. Bilinç açık ise Kazazede serin bir yere...
  5. Sicak Hastaliklari

Sicak Hastaliklari

rüzgar çarpması sıcakta kaşıntı sıcaktan kaşınma rüzgar çarpması belirtileri ruzgar carpmasi Sıcak hava dalgası nedir ? Sıcak hava dalgası, havanın bazen aşırı derecede sıcak olmasıdır. Sıcak birçok rahatsızlıklara yol açar ve kalp rahatsızlığı ve buna benzer rahatsızlıkları bulunan işçilerde ölüm oranını artırır. Sıcak hava dalgaları süresince iş kazaları oranında da artış olmaktadır. Bu...

Sayfayı Paylaş