gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıcaklar Ne Kadar Sürecek Biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar çok sıcak hatta çok bile az kalıyor resmen öldürücü kavurucu bir sıcaklık var diyorlar ki bu sıcaklıklar bitecekmiş ama ne zaman. Aranızda Sıcaklar Ne Kadar Sürecek bilen varsa yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yurdumuzda Mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar yurdun dört bir yanını kavurdu.
    Öyleki Başkent Ankara'da risk grubundaki kamu çalışanlarına iki gün sıcak hava izni verildi.Önümüzdeki günlerde hava nasıl olacak Sıcak Hava Etkili Oluyor Sıcak hava dalgası, yurdun dört bir yanını teslim aldı.Bu sıcak hava dalgası özellikle perşembe ve cuma günü ülkemizin tamamında etkili olacak.Sıcaklıklar kimi yerlerde mevsim normallerinin 10 derece üzerine çıkacak.

Bu sıcak hava dalgası perşembe ve cuma etkili olduktan sonra hafta sonunda kuzeyde göreceğimiz yağışlarla birlikte etkisini bir nebze olsun azaltacak. Haftasonunda sıcaklık yine mevsim normalleri üzerinde olacak ama bu kadar etkili sıcakları görülmeyecek. Kavurucu sıcaklara karşı uyarı Saat 10-16 arasında güneşin en tepede olduğu saatlerde, mümkünse dışarı çıkılmasın.

Sıcaklar Ne Kadar Sürecek Biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havanın Yazın Sıcak Kışın Soğuk Olmasının Nedeni Nedir biliyor musunuz

Havanın Yazın Sıcak Kışın Soğuk Olmasının Nedeni Nedir biliyor musunuz

Merak ettim acaba Havanın Yazın Sıcak Kışın Soğuk Olmasının Nedeni Nedir bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda Havanın Yazın Sıcak Kışın Soğuk Olmasının Nedeni hakkında bilgi versin.
  2. Zorunlu Deprem Sigortası Ne Kadar Biliyor musunuz

Zorunlu Deprem Sigortası Ne Kadar Biliyor musunuz

Arkadaşlar Zorunlu Deprem Sigortası Ne Kadar bu konuda bilginiz varsa lütfen bu sayfadan bana Zorunlu Deprem Sigortası Nasıl hesaplanır yazın.
  3. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  4. Askere Ne Kadar Zam Yapıldı biliyor musunuz

Askere Ne Kadar Zam Yapıldı biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar acaba aranızda Askere Ne Kadar Zam Yapıldı bu konuda haberi ya da bilgisi olan bir arkadaşım var mı? Askere Ne Kadar Zam Yapıldı bilen varsa yazsın bana
  5. Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz?

Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz?

Bu konu; Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın şöyle dumanı üstünde bir fincan sıcak çikolatanın yerini ne tutabilir? Üşümüş, buz kesmişsiniz, üstelik canınız da tatlı çekiyorsa sıcak çikoalata damağınıza layık lezzetiyle fincanınızdaki yerini alır. Tabi içtikten sonra kilo yapar düşüncesiyle pişman olabilirsiniz ama sıcak...

Sayfayı Paylaş