gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sıcaklardan bunaldık biraz eğlenelim hadi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

valla sıcakta ne espiri çekiliyor ne muhabbet tabiri caizse güneş başımıza vurmuş hiç bişeye gelemiyoruz ama biri düştü mü yada komik bir hareket mi yaptı basıyoruz kahkahayı :puhas:neyse zaten gülelim yeter kii...hadi hep beraberr... arkadasın ne yapmaya çalıştıgını ben çözemedim çamur banyosu sanırm :D

bakın suna yazık oda sıcaktan bunalmışş soguk bişeyler içiyor canım benimm :)

çamur banyosun katılan bi grup daha yalnız o aradaki yeşilli ne banyosu yapmış çözemedim ????????

eee dişe göre fırça işte budurrr.........:hhh:

cambaz kedicik bira ürkütücü ama olsunn :puhas:

aman abla dikkat bişey olacak şimdii.....:puhas:

..........................................................................:):)

sıcaklardan bunaldık biraz eğlenelim hadi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi biraz gülelim

hadi biraz gülelim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Biraz eğlenelim :D

Biraz eğlenelim :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hadi biraz gülelim

Hadi biraz gülelim

Bİrbirinden komik resimlere bakarak gülmeye buyrun Offff anne biliyorum artık beni sevmiyon yatagımı bile aldın elimden tencerede yatıyorum küçük Emrahtan ne farkım var Laaaa Laaa balık kardeş bırak kuyrumu bak o bana lazım ben seni yemeye gelmedim gerçekten (seni tenhada kıstırırsam varyaa) Zekiyeeee bu çorbanın tuzu ekik tuz getir bakıyımm Destan olarak anılacak bir film işte...
  4. hadi birazda gülelim :

hadi birazda gülelim :

alkış resmi İlk Yemeğe Çıkışımızda Cep Telefonu Çaldı. Elini Çantasına Attı. Kurcaladı, Kurcaladı. Telefon Uzun ...Uzun Çalmaya Devam Ediyordu. Bir Türlü Bulamadı. Sonra O Güzel Cümle Döküldü Dudaklarından: 'Evde Mi Bıraktım Acaba?' İşte O An Aradığım Kız Bu Dedim. --------- Pişmanlık Bilinçli Tüketim, Bilinçli Üretimle Olur 18.000 YTL Kredi Kartı Borcum Olduğunu Öğrenen Babamın İlk Tepkisi;...
  5. Hanımlar hadi formda kalmak için eğlenelim

Hanımlar hadi formda kalmak için eğlenelim

Tatlımı tatlı mutlu mu mutlu Melek hanım kardeşlerim :) Eğlenmek eğlenirkende bir okadar zinde kalıp zayıflaya bilmek ister misiniz.ozaman bu konuda bilgi edinmeniz gerekiyor. Son dönemlerde büyük ilgi gören zumba, realryder, krankcycle, beat it gibi egzersizler, eğlenerek spor yapmak ve kısa zamanda önemli miktarlarda kalori yakmak için ideal seçimler. Yaz kilolarıyla baş...

Sayfayı Paylaş