gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sicaklayan Kadin ne yapar??? :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sicaklayan Kadin ne yapar??? :)
    Düşmemiştir umarım :)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sicaklayan Kadin ne yapar??? :)

bencede ınsallah dusmemıstır..

Sicaklayan Kadin ne yapar??? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumadan önce kadın ne yapar

uyumadan önce kadın ne yapar

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın?

dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın?

bir gün uykudan uyansanız ve cinsiyetinizin yeryüzünden yok olduğunu, tek kaldığınızı öğrenseniz ne yapardınız? yorumlarınızı merka ediyorum:D
  3. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  4. Kadın bir günde neler yapar?

Kadın bir günde neler yapar?

Melekler bu erkeklerin gözünde ne yapsak yaranamayız hep boş işlerle uğraşıyoruzdur onlara göre.. Kadın neler yapar bir gün boyunca süsü püsü, makyajı bir kenara bırakalım temizlik yönünden düşünelim. Bir kadın sabah kalktığında akşama kadar ne yapar ? Birde hikaye ekliyorum ; Tam sırası gelmişken :) Adam akşamüstü eve geldiğinde bahçenin karmakarışık olduğunu görmüş. Çocukları bahçede...
  5. Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

"Şunu yaparım, bunu yaparım" diye önceden konuşmak aslında bana göre yanlış. Çünkü o anki duruma göre ne yapılacağı kesinlikle saptanamaz. Tabi bu benim nacizane fikrim... :) Sevgili Melek'ler, uluslararası bir araştırma yapılmış ve kadınlara "eşinizi bir başka kadınla yakalarsanız neyaparsınız" diye sorular sorulmuş. Şimdi gelelim o sorunun ülkelere göre değişlen...

Sayfayı Paylaş