gebe
  1. nigar3434

nigar3434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sicilcelere gümüş suyu kesin çare oluyor

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında nigar3434 tarafından paylaşıldı.

gümüş suyu sivilce gümüş suyu ve sivilce tedavisi gümüşsuyu nedir 15 gün kadar kullandım ve çok uzun zamandır sivilce sorunum yok. nette aratırsanız gümüş suyunun sivilceler için ne kadar etkili olduğunu görebilrisiniz.

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

sicilcelere gümüş suyu kesin çare oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Gözyaşlarım beni dinlemiyor, yüzüm gözümde dağılır benim ağlayınca. Hiç umurumda değil, bu gün yorgun düşene dek ağlayacağım... Çok nadir ağlarım ben aslında. Gözyaşlarım hep utanç vermiştir bana, oysa ne kadar insan olmanın ispatıdır onlar bilirim. Bilirimde yine de onları hapsederim, tutarım gücümün yettiğince. Bu gün gücüm tükendi, ne titreyen ellerimi durdurabiliyorum yeterince, ne de...
  2. Bazen cocuk oluyorsun bazen kendin

Bazen cocuk oluyorsun bazen kendin

Gülümsediğin karelerde olmamak ne acı Ve gülümsediğin hayatın sayfalarında Sen giderken Ben camdan bakıyorum Buz tutmuş camdan Yine umutlu yine güleryüzlüsün Sen dönerken Kapıda karşılıyorum Yine aynı umut aynı sevinç Olmadığın zamanlar özlüyorum OLduğun zamanlarda Nedeni yoktur bunun Nedensizdir bu Nedensiz bir özlem Güneş gibi güler yüzün Tenhada coşturduğun sevinç Daldığın zaman...
  3. Mikro cerrahi erkekte kısırlığa çare oluyor

Mikro cerrahi erkekte kısırlığa çare oluyor

mikrocerrahi varikosel ameliyatı video varikosel ameliyatı çare oluyor mikrocerrahi video izle Kısırlık her iki taraf içinde çok zor bir durum çiftleri bunalıma ve umutsuzluğa iten bu olay özellikle erkekteyse bu daha da zor bir hale dönüşüyor Toplumumuz da sizlerinde bildiği gibi erkek cinselliğine ayrı bir önem veriliyor eğer erkeğin çocuğu olmuyorsa bu erkek ve ailesi içinde utanç...
  4. Kendi Kuaförünüz Olun Sorunlarınıza Kendiniz Çare Bulabilirsiniz....

Kendi Kuaförünüz Olun Sorunlarınıza Kendiniz Çare Bulabilirsiniz....

5 Saç Problemine 5 Öneri Saç Problemleri Nelerdir Kendi Kuaförünüz Olup 5 Sorunu Yok Edin! 'Her dakika kuaföre gidilmez ki!' diyen biriyseniz sizlere şimdi harika 5 önerimiz var. 5 sorununuza 5 öneriyle hem pratik bir şekilde saçlarınızı güzelleştirecek, hem de acil durumlarda yardımınızı kendiniz yapacaksınız.İşte sizlere saç sorunlarınızı yok eden öneriler....Saç Problemleri artık...
  5. gümüş suyu faydaları

gümüş suyu faydaları

herkese merhabalar , umarım keyifler yerindedir.gümüş suyunu duyan yada kullanan kimse var mı aramızda ? ben yeni keşfettim ve kullanmaya başladım özellikle bağışıklı sistemini güçlendirici özelliği olduğu için çocuklarda yetişkinlerde rahatlıkla kullanılıyor. biliyorsunuz gümüş suyu eskilerden beri kullanılan bir antibiyotiktir.fakat kimyasal antibiyotiklerin daha ucuz olması dolayısıyla...

Sayfayı Paylaş