gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şiddete KARŞI Telefonlar

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sosyal Hizmetler İl Müdürlükleri Ankara- 0 312 4186662 İstanbul -0 212 5114275
    İzmir - 0 232 4457183

Kadın Dayanışma Vakfı
    Ankara - 430 40 05-06

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı
    İstanbul - 0 212 2925232

İstanbul Barosu Adli Yardım Bürosu
    İstanbul - 0212 251 63 25-26'dan 150 ve 163

Mağdur Çocuklar Hukuki Yardım Hattı
    0212 245 63 51 - Her gün saat:12.00-17.00 arası açık

Şiddete KARŞI Telefonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklara karşı şiddete karşı bir kaç söz

çocuklara karşı şiddete karşı bir kaç söz

şiddete karşı sözler şiddetle ilgili sözler şiddet ile ilgili şiddet ile sloganlar şiddetle sloganlar kızımın bi arkadaşından aldığı kitaptan bi kaç örnek ben kitabı okudum ve çok etkilendim sizinlede paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz. Şiddetle güç kanıtlayan barışa hasret kalır. Bir zorba bin sopayla gezer bir gülücük bin zorbayı ezer. Güç ile şiddet evlenmiş çocukları canavar...
  2. Uzmanlar cep telefonunun olumsuz etkilerine karşı uyarıyor

Uzmanlar cep telefonunun olumsuz etkilerine karşı uyarıyor

Telekomünikasyon Kurumu elektromanyetik dalga yayan başta cep telefonu olmak üzere elektronik cihazları bir yıldır inceliyor. İnceleme sonunda Dünya Sağlık Örtgütü tarafından belirlenen AB standardı dışındaki cihazların ithalatına izin verilmiyor. Cep telefonlarının beyin üzerindeki etkilerinin de incelendiği laboratuarın yöneticisi ve Telekomünikasyon Kurumu Teknik Düzenleme ve...
  3. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

KESK tarafından hazırlanan broşüre göre kadınlar, merkezinde güç ve denetim bulunan ''gözdağı verme'', ''duygusal şiddet'', ''tecrit etme'', ''aşağılama, inkar etme, suçlama'', ''çocukları kullanma'', ''ekonomik şiddet'', ''erkekliğini konuşturma'', ''zorlama ve tehdit etme'' gibi şiddet biçimlerine maruz kalıyor. KESK, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü...
  4. Kadınlar şiddete karşı yürüdüler

Kadınlar şiddete karşı yürüdüler

Kadınlar dün kendilerine yönelik şiddeti çeşitli eylemlerle protesto etti. İstanbul'daki eyleme polis müdahale etti.. Ankara'da bazı sivil toplum örgütleri, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'' dolayısıyla kadına yönelik şiddeti protesto etti. Çeşitli sivil toplum örgütlerinden oluşan Ankara Kadın Platformu üyeleri Güvenpark'ta bir araya...
  5. şiddete uğrarsanız nereleri arayacaksınız?

şiddete uğrarsanız nereleri arayacaksınız?

Kadınla yönelik şiddetle mücadele eden kadın örgütleri, belediyelerin danışma merkezleri, baroların kadın hakları komisyonları, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı aile danışma merkezleri rehberi... Şİddete uğramamanız dileğiyle... Asagıdaki listeden baska bildiginiz Kurum Kurulus ve dernekler var ise Aynı baslık altına eklerseniz memnun olurum BİA (İstanbul) - Sosyal...

Sayfayı Paylaş