gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

şiddetle uzak durulması gereken erkek tiplemeleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Hava da oldukça soğuk evime gidelim mi? (vur tekmeyi öyle kaç)
    *Film oldukça sıkıcı, yerimi de beğenmedim kolumu şöyle atayım, arkalara doğru gitsek mi?
    (filmi bitir, olduğun yerden kımıldama, film bitince tanımıyormuş gibi çek git)

*Evlenmek mi neden biz böyle de mutlu değil miyiz?
    (tek kelime bile etme, ayrıl)

*Saçmalama, o eski bir arkadaş üstelik elini falan da tutmuyordum
    (ayrıl)

*Benden izin almadan nasıl bakkala gidersin
    (bakkala git, telefon aç işte böyle giderim de ve telefonu suratına kapat)

*İlk buluşmada daha önce hayatımda çok kadın oldu ama sen farklısın gibi sözde hava atma ve etkileme amaçlı cümleler kuruyorsa
    (eminim bendeki sayı daha fazladır de, gıcık olsun öyle ayrıl)

*Sizin orası çok uzak yaa kim gelecek, sen bu tarafa gelsen olmaz mı?
    (geliyorum de ve asla gitme)

*Erkek:Arkadaşlarla sinemaya gideceğiz
    Kız:aaa ne güzel bende sizle gelebilir miyim canım?
    Erkek: Ne münasebet otur oturduğun yerde
    (daha ne bekliyosun, ayrıl)

*Aloo, nerdesin iki saattir çalıyo telefon. haa serap mı yanında ver bakiim doorumu söylüyosun
    (güvensizlik mi? aslaaa hemen ayrıl)

*Ben hiç evlenmeyi düşünmedim, düşünmüyorum
    (onu kaderiyle başbaşa bırak)

*Bugun beni eski kiz arkadasim aradi benimle bulusmak istedi.
    ( gule guleeee)

*Ben anneme cok duskunum, evlenecegim kiz annemle cok iyi anlasmali.
    (annenesiyle mutluluklar dile ve kosar adimlarla kac)

*Hayatim ya hangi devirde yasiyoruz hala boyle seyleri mi dusunuyorsun rahat ol.
    (saaapppıııkkk diye bir ciglik at tokati yapistir suratina,basini belaya sok ve kac)

*Ya askim arkadaslarin neden geldi ben seninle yalniz kalmak istiyordum.
    (arkadaslar kalkin bu herif sizi istemiyor diye bagir ve oyle git )

*Ben erkek adamim oyle kafana gore istedigin heryere gidemez ve benim begenmedigim insanlarla gezemezsin.
    (elinde ne varsa kafasinda parcala ole birak)

*Tam burda gecen ay eski kiz arkadasimla dolasiyordum olaya bak ya simdi de seninle.
    (ciddimisin? bende gecen hafta benim eskisiyle tam burda öpusuyordum de,sinir olsun öyle birak)

*Ben erkegim yaparim.
    ( ya bunu bastan soyleseydin ya hay Allah benim yaptiklarimi ne yapcaz simdi de ve taksi durdur)

*Eger sana en ufak bir yalan soylemisse.
    (oldur!!! parcala!!!! yak!!!! kulu bile kalmasin yeryuzunde )

*He bide eger nasil olsa evlenmicez mi derse...
    (ahada yalancinin Allah'i odur iste kizim hiç durma firla git)

şiddetle uzak durulması gereken erkek tiplemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler ağlasa şiddet olmaz

Erkekler ağlasa şiddet olmaz

Türk toplumunda erkeklere ağır adam modeli çizilmiştir. Ağır adam asla ağlamaz! Oysa, bir ağlasalar!.. Ağlamanın ailede şiddetin panzehiri olduğunu savunan psikologlara göre, erkekler doğal davranamayıp, duygularını sürekli bastırdığı için en küçük olayda patlarlar ve de saldırganlaşırlar. Ağlamanın depresyona iyi geldiğini söyleyen uzmanlar, "Eğer erkekler ağlayabilseydi, kadınlara...
  2. hamilelik boyunca uzak durulması gereken yiyecek ve içecekler

hamilelik boyunca uzak durulması gereken yiyecek ve içecekler

hamilelikte uzak durulması gerekenler hamilelikte icecekler uzak durulması gereken besinler icilmemesi gereken icecekler nelerden durulmalı Anne adayının ve bebeğin sağlıklı olması için hamilelik boyunca uzak durulması gereken yiyecek ve içecekler şöyle: ..Pastörize olmamış yiyeceklerden yemeyin. Pastörize olmayan sütten yapılan peynirlerde (yumuşak peynirler) listeria adlı bakteri...
  3. Erkeklerin uyguladığı şiddetin nedenleri

Erkeklerin uyguladığı şiddetin nedenleri

Meleklermekanı olarak; şiddetin her türlüsünü tasvip etmiyor ver kesinlikle karşı çıkıyoruz. Sevgili Melek'ler, toplumun acı gerçeklerinden biri olan erkek şiddetine dair Psikiyatrist Profösörlerinden bilgiler sunuyoruz sizlere bu yazımızda. Karısını, sevgilinisini bir kadını döven erkeğin çok büyük bir aciz olduğunuda söylemeden geçemeyeceğim. Erkekler kadınları neden öldürüyor, neden...
  4. Hamilelikte Uzak Durulması Gereken Kozmetik Ürünler...

Hamilelikte Uzak Durulması Gereken Kozmetik Ürünler...

Hamilelikte Kozmetik Hamilelik Ve Kozmetik Süslü bakımlı bayanlar hamile olduysanız artık bunlara ara vermenin vakti geldi hem bebeişiniz hem kendiniz için bu ürünlerden uzak durmanız çok önemli..Allah korusun sonrası için kötü sonuçlar doğabilir....Ayrıca sık makyaj yapan meleklerimiz içinde Hamile Hanımlara Makyaj uyarısı | Melekler Mekânı | Hamilelik Hobiler Magazin Moda Gebelik Sağlık...
  5. Hamilelerin Uzak Durması Gereken Bitkiler

Hamilelerin Uzak Durması Gereken Bitkiler

bu konu gebelikte sakıncalı bitkiler hakkında bilgilere yer vermektedir. Her ne kadar bitkiler şifa dağıtsa da özellikle anne adaylarının ve emziren annelerin mutlaka uzak durması ve alındığı takdirde tehlike yaratabilecek bitkiler de vardır. Anne adayları ve emziren annelerin uzak durması gereken bitkiler listesini sizler için paylaşıyorum. - Aloe - Ananas - Arnika - Ayı üzümü -...

Sayfayı Paylaş