gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sidici geldi hanııımmmm...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sidici geldi hanııımmmm...
    :D zuhaha çok komik türk milleti işte

Sidici geldi hanııımmmm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. Zara - Gele Gele Geldik

Zara - Gele Gele Geldik

Gele gele geldik Bir kara taşa yazılanlar gelir Sağ olan başa emman efendim Bizi hasret koyan kavim kardaşa Bir ayrılık bir yoksulluk Bir ölüm emman efendim Nice sultanları tahttan indirir Nicesinin gül benzini soldurur emman efendim Niceleri dönmez yola gönderir Bir ayrılık bir yoksulluk Bir ölüm emman efendim __________________
  3. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  4. Gelin:)))

Gelin:)))

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış. Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır... Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya; ... - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye... Nihayet gelin beklenen müdahaleyi...

Sayfayı Paylaş