gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Siemens ışıltılı mutfak servisi

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Siemens Ev Aletleri ve Unilever işbirliği ile 1999 yılından bu yana çamaşır makinalarının tanıtımı ile ilgili devam eden "Lekesiz Temizlik Servisi" uygulaması, şimdi de Siemens fırınlarla ilgili 'Işıltılı Mutfak Servisi' hizmeti ile devam ediyor.
    [​IMG] Siemens Ev Aletleri mutfak cihazlarının temizlik ve kullanımı konusundaki eğitim çalışmalarına bir yenisini ekledi. Sektörünün önde gelen kuruluşlarından Unilever ile 1999 yılından bu yana ortak çalışmalar yürüten Siemens Ev Aletleri, şimdi de fırın grubu ürünlerin tanıtımına yönelik "Işıltılı Mutfak Servisi"ni hayata geçirdi.

Temmuz ayı itibarı ile üretim bandından geçen her Siemens fırının içine uygulamada tanıtımı yapılacak olan Cif numuneleri konulmaya başlandı.

Eylül ayı başından itibaren ise Unilever Eğitim Uzmanları, Siemens fırın alan kullanıcıları randevu alarak ziyaret ediyor ve kendilerini fırınların temizlik ve kullanımı konusunda bilgilendiriyorlar.

Siemens Ev Aletleri ve Unilever arasındaki işbirliği, bayi aktiviteleri ile de yaygınlaştırılarak kullanıcılarla buluşacak. Fırınlarla ilgili Işıltılı Mutfak Servisi hizmeti öncelikli olarak İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 pilot bölgede başlayacak ve önümüzdeki dönemde diğer iller için de yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Siemens ışıltılı mutfak servisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siemens Surpresso serisi

Siemens Surpresso serisi

Siemens Surpresso serisi Beyaz eşya üreticisi Siemens, kahve tutkunları için Siemens Supresso serisini üretti. Siemens Surpresso serisinin AromaWhirl sistemi kahvenin aromasını ve zor elde edilen tadını korumak için geliştirildi. Aroma Whril sistemi ile su, kahve granüllerine temas ederek kahvenin aromasını ve eşsiz lezzetini ortaya çıkarıyor. Surpresso, kahvenin gerçek...
  2. Siemens Dressman ütü robotu

Siemens Dressman ütü robotu

siemens dressman ütü robotu siemens ütü robotu dressman fiyat fiyatı Ütü yapmaktan, hele hele gömlek ütülemekten nefret edenlere müjde! Dünyanın ilk gömlek ütüleyicisi. Gömleği giydiriyorsunuz ve ütülenme işini Dressman'e bırakıyorsunuz. Dressman size zamandan kazandırıyor. Alman elektronik devi Siemens tarafından geliştirilen ütü yapabilen robot, gömlek, tişört ve bluz gibi üst giyim...
  3. Yeni bir buzdolabı alırken mutfak ölçünüzden teknik servise kadar birçok noktası

Yeni bir buzdolabı alırken mutfak ölçünüzden teknik servise kadar birçok noktası

Yeni bir buzdolabı alırken mutfak ölçünüzden teknik servise kadar birçok noktasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışma ömrünün sonlarına gelen bir buzdolabının bozulmasını beklemek yerine, değiştirmekle birçok sıkıntı ve fazla ödemelerden kurtulmak mümkündür. Çünkü yeni bir buzdolabı 8-10 yaşında olandan çok daha az enerji tüketecektir. Yeni bir buzdolabı alınacağı zaman, istenilen özelliklere...
  4. Işıltılı mumlar

Işıltılı mumlar

Romantik bir akşam yemegimi düşünüyosunuz ozaman dekorasyon için bu mumlar gerçekten çok güzel masanıza ayrı bir güzellik ayrı bir ışıltı katmasını istiyorsanız bu mumlar hoşunuza gidecek yok ben süs kalsın istiyorum diyorsanız oda sizin fikriniz :) :)
  5. Pratik Siemens Kahve Makinası

Pratik Siemens Kahve Makinası

Bu konu; Pratik Siemens Kahve Makinası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gerçi kadınlar günü geçti ama eğer doğumgününüz ya da evlilik yıldönümüz geliyorsa ya da eşinizle alışverişe çıkarsanız Siemens'in yeni kahve makinasına bir göz atmayı unutmayın. Sabahları kalktığınızda ya da bir arkadaşınızla kahve keyfi yapmak istediğinizde kullanım kolaylığıyla hemen bir kahve...

Sayfayı Paylaş