Siemens ışıltılı mutfak servisi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Siemens ışıltılı mutfak servisi

Siemens Ev Aletleri ve Unilever işbirliği ile 1999 yılından bu yana çamaşır makinalarının tanıtımı ile ilgili devam eden "Lekesiz Temizlik Servisi" uygulaması, şimdi de Siemens fırınlarla ilgili 'Işıltılı Mutfak Servisi' hizmeti ile devam ediyor.

elekuc0008.jpg
Siemens Ev Aletleri mutfak cihazlarının temizlik ve kullanımı konusundaki eğitim çalışmalarına bir yenisini ekledi. Sektörünün önde gelen kuruluşlarından Unilever ile 1999 yılından bu yana ortak çalışmalar yürüten Siemens Ev Aletleri, şimdi de fırın grubu ürünlerin tanıtımına yönelik "Işıltılı Mutfak Servisi"ni hayata geçirdi.

Temmuz ayı itibarı ile üretim bandından geçen her Siemens fırının içine uygulamada tanıtımı yapılacak olan Cif numuneleri konulmaya başlandı.

Eylül ayı başından itibaren ise Unilever Eğitim Uzmanları, Siemens fırın alan kullanıcıları randevu alarak ziyaret ediyor ve kendilerini fırınların temizlik ve kullanımı konusunda bilgilendiriyorlar.

Siemens Ev Aletleri ve Unilever arasındaki işbirliği, bayi aktiviteleri ile de yaygınlaştırılarak kullanıcılarla buluşacak. Fırınlarla ilgili Işıltılı Mutfak Servisi hizmeti öncelikli olarak İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 pilot bölgede başlayacak ve önümüzdeki dönemde diğer iller için de yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Geri