gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Siemens'ten S-Line

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ocak, fırın, sıcak tutma çekmecesi ve davlumbazdan oluşan Siemens S-Line Serisi, Siemens’in tasarım felsefesinin somut örneklerinden birini yansıtıyor.
    Tasarım sırasında cihaz çizgilerinin mutfağın genel görüntüsüyle uyumlu olmasına ve Siemens ankastre ürünlerinin yıllar sonra da aynı zevkle kullanılabilmesine özen gösterilen S-Line’da yatay düzlemlerde yer alan ocak gibi ürünlerin yanlarında kullanılan paslanmaz çelik yatay profiller, dikey düzlemlerde konumlanan fırın gibi ürünlerde ise yine aynı şekilde kullanılan paslanmaz çelik dikey profiller, mutfağın genel görüntüsünde homojen bir bütünlük elde edilmesini amaçlıyor.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Siemens'ten S-Line
    paylaşımınız için teşekkürler

Siemens'ten S-Line konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. S€ni S€viyorum M€l€gim

S€ni S€viyorum M€l€gim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. M e s a j l a R

M e s a j l a R

Umuda Kursun Siksada Unutma Umuda Kursun Islemez... Belki Anlamadigim Bi His,belki Sana Kizamadigimin Belgesi, Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi... Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Goremeden... Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben...
  3. Ö L Ü M S Ü Z  K I R M I Z I  G Ü L L E R

Ö L Ü M S Ü Z K I R M I Z I G Ü L L E R

Ö L Ü M S Ü Z K I R M I Z I G Ü L L E R Kan rengi, kıpkırmızı güllere bayılırdı. Zaten onlarla adaştı da Kocasının sevgili Rose idi...Her Sevgililer Gününde kapısının önünde bulduğu enfes fiyonklarla süslü kucak dolusu kırmızı güllerle kutlardı. Hiç aksamadan. Hatta, eşini kaybettiği yıl dahi kapısı çalınmış, gülleri kucağına bırakılmışıtı.Tıpkı geçmişte olduğu gibi, küçük bir kartla...
  4. G€l D€s€m Sana

G€l D€s€m Sana

* * * * * * * * * * * * Gel desem sana... hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel.. gelirmisin????? hadi desem yada.. hiç birşey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? bakmasan, görmesen ,duymasan beni günlerce..aylarca belki.. yine beni severmisin?? gözden ırak olan gönülden de uzak olurmuş derler ya... yanımda olup uzak olanlardansan,uzakta olup içimde olmayı...
  5. ..:: B i t k i s e l  f o r m ü l l e r ::..

..:: B i t k i s e l f o r m ü l l e r ::..

..:: B İ T K İ S E L F O R M Ü L L E R ::.. Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin Çay - 1 Bardak ıhlamur ya da adaçayı - 1 çay kaşığı zencefil - 1 Çay kaşığı zerdeçal - 1 Çubuk tarçın - 1 Çay kaşığı ekinezya - 1 Çay kaşığı havlucan - 1 Çorba kaşığı bal - ½ Limon suyu Tüm malzemeleri 3 dk kaynatın, 3 dk bekleyin, bardağa aldıktan sonra 1 çorba kaşığı bal koyun ve limon...

Sayfayı Paylaş