gebe
  1. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113

şifa için tefriciye

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında geveze tarafından paylaşıldı.

slm kızlarr ben kurdeşen hastasıyım kronik ürtiker tıptaki adı.ve şifa olsun diye tefriciye okumaya başladım pazartesi başladım sanırım 1 hafta içinde okunması gerekiyomuş.tedavi görüyorum ama sonuç alamadım.aşılama aşamasına geçtik ama hala çıkıyor bu hastalık.sizden ricam bana tefriciye okurmusunuz 4444 tane olması gerekiyor şuan 1100 oldu okursanız ve ne kadar okuduğunuzu bana yazarsınız çok mutlu olurum.kimin duasının kabul olcağı belli olmaz lütfen okudum deyip okumayanlar olmasın benim için çok önemli ileşmemem lazım ki bebek düşünebilelim.okumak isteyen herkesten allah razı olsun şimdiden.

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben okumak isterim abdest almak gerekiyor mu ? bugün regli olmazsam akşam okuyabildiğim kadar okur ve yazarım canım kaçtane okuduğumu allah şifa versin gevezecimm Rabbim yardımcın olsun dualarım seninle olacak canım :kiss:

geveze bunu beğendi.
  3. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sağol asimm allah da senin gönlünden geçeni versin canım :kiss: ben abdestli okuyom tatlım ama salavat olduğu için abdestsiz olarakta okunabiliyor diyolar ne kadar doğru bilmiyorm canım.çok sağol asimm :kiss:

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    tamam canım abdest alıp okurum ben merak etme :kiss:

geveze bunu beğendi.
  5. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar yarın gece okuyan olursa sayıya ekliycem pazartesi ona göre üstünü tamamlamam lazım okuyan olursa yazın kızlar sayısını

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    gevezem ben bu akşam 30 tane okudum canım Rabbim kabul etsin nişallah şifa olur :kiss:

geveze bunu beğendi.
  7. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnn sağoll asimmm rabbimm seninde dileklerinii geri çevirmesinn gönlünde ne varsa rabbimm sanada nasip etsin tatlımm:kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    amin bitanem aminnn cümlemizin inşallah :kiss:

geveze bunu beğendi.
  9. jupiter

jupiter Forum Okuru

gevezeee canim bende sana bu aksam okuycam abdestimi alim yaarim gene kactane okudugumuuu allah kabul eder insallahhh

geveze bunu beğendi.
  10. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    Canım 50 tane okudum eksik kaç tane var? Ve son gün nezaman??

geveze bunu beğendi.
  11. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sağol jupicim allah razı olsun canım rabbim evinden huzuru eksik etmesn canım :kiss:

12. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sağol ahucum şuan da 3000 oldu tatlım yarın son gün yarın topluycam canım annemlerde okuyo yarın sabah onların kinide öğrenip eksikleri yarın gece tamamlıycam canım.allah razı olsun ahum gönlünden geçeni versin rabbim inşallahh.:kiss:

13. jupiter

jupiter Forum Okuru

50 tanede benden gevezemm :kiss: rabbim sifani versin bi an önce ve göbüsünü bebisle doldursun.....cok saol dualarin icindee ....aminnnnnn

geveze bunu beğendi.
  14. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    aminn canımm aminnnn sağol jupiterim hemen ekliyorum sayıya:) allah kat kat razı olsun canım.benim için ettiğin duaların karşılığını rabbim sana kat kat versin tatlım:kiss:

15. jupiter

jupiter Forum Okuru

aminn tatlim rabbim kimese kaldiramyacagi yükler yüklemesin..

geveze bunu beğendi.
şifa için tefriciye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur’an, müminler için şifadır

Kur’an, müminler için şifadır

Kur’an, müminler için şifadırSual: Ölülere ve hastalara, Yasin ve Fatiha okunuyor. Bu surelerin tercümelerinde şifadan bahsetmiyor. Fatiha suresini okurken kendimize dua ediyoruz. Bunların şifa ile ilgisi nedir? CEVAP Neden bahsederse bahsetsin, Kur’an-ı kerimin her âyeti, her harfi şifadır. Hadis-i şerifte, (İlaçların en iyisi Kur’an-ı kerimdir) buyuruldu. (İbni Mace) Peygamber efendimiz üç...
  2. Çamur cilt için şifa kaynağı

Çamur cilt için şifa kaynağı

şifalı çamurlar çamurun cilde faydaları çamur çeşitleri Çamur deyip geçmeyin arkadaşlar çamurun güzellik alanındada kullanıldığını ve faydasının olduğunu biliyormuydunuz:) Aktarcılarda dahi satılan çamur cilde son derece faydalı etkileri var Bu konuyla ilgili şimdi sizler için detaylı bilgilere geçiyorum Aktarlarda satılan çamurlar, hem ruhen hem de bedenen rahatlatıyor. Küvetinizi sıcak...
  3. Petrol şifa içinde kullanılıyor

Petrol şifa içinde kullanılıyor

petrolün faydaları petrol şifa için kullanılıyor petrolün kullanım alanları Bu gün petrolün faydalarını merak ettim ve nette petrolün faydaları hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptım ve edindiğim bilgiler karşısında şaşırdım:) Petrol şifa için de kullanılıyormuş Melek'lerim. İşte size o haber; Petrol Şifa Amacıyla Kullanılıyor Petrol, aynı zamanda deri hastalıkları, eklem...
  4. Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenlertefriciye duası salat-ı tefriciye fazileti sevgili melekler biliyorsunuz yer gök dua üstüne kurulmuşturr samiimikalple açılan eller edilen dualar geriçevrilmezz heleki müslümanın müslümana duasıı en makbul olanıdırr mutlaka kabul olur o nedenle sitemizde bir dua etkinliği başlatıyoruz ve sırayla sıkıntısı olana tefriciye duası okuyoruz...
  5. Şifa için

Şifa için

Merhaba melekler çok zaman toplu halde buluşup birbirimize dua ettik şimdi sizden ben dua istiyorum. Yeni doğum yaptım doğumda benden parça alındı ve seröz tümör çıktı yani kansere dönüşme aşamasında, halada sonuç bekliyorum, Rabbim beni bebeğime ve aileme bağışlasın. Benim için ya şafi çekermisiniz? Şimdiden teşekkür ederim güzel melekler...

Sayfayı Paylaş