gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sifa İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sema safa cana şifa ruha gıdadır şifa ilahisi ey sofu bizim sohbetimiz sema safa cana ruha gıdadır video Şem-i ruhuna cismimi pervane düşürdüm Evrak-ı dili ateş-i suzana düşürdüm
    bir katre iken kendimi ummane düşürdüm
    takrir eylemem derdü derunum elemim var
    Mevlayı seversen söyletme beni gamım var
    dinle sözümü sana direm özge edadır
    derviş olana lazım olan aşk-ı hüdadır
    aşıkın nesi var ise maşuka fedadır
    ey sofu bizim sohbetimiz cana şifadır
    bir curamızı nuşedegör derde devadır
    hak ile ezel ettiğimiz ahde vefadır
    sema safa cana şifa ruha gıdadır
    gelin aşk ile talib-i cuyande olalım
    zevk ile safalar sürelim zinde olalım
    hazreti mevlanaya gelin bende olalım
    sema safa cana şifa ruha gıdadır

Sifa İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahana sifa ve lezzet deposu

lahana sifa ve lezzet deposu

Turşusundan çorbasına, kapuskasından sarmasına kadar envai çeşit yemeği yapılan lahanayı özellikle kış aylarında sofralarınızdan eksik etmeyin. Hala bu lezzeti keşfetmediyseniz, önce salatasını ve çorbasını deneyin. Kış sebzelerinin bende her zaman ayrı bir yeri var. Özellikle turşusundan çorbasına kapuskasından sarmasına kadar envai çeşit yemeği yapılan lahananın yeri daha bir başka. Nedense...
  2. Limon kabugundaki sifa!

Limon kabugundaki sifa!

LİMONDAKİ ŞİFA Limon kabuğundaki şifa! Kalpten kansere cildin ve vücudun dostu liımon... Prof.Mehmet Öz limon kabuklarının cilt kanserine karşı bir kalkanoluşturduğunu, cildi güzelleştirip, sinirleri yatıştırdığını açıkladı.İşte Prof. Öz'den limon kabuğu mucizesi... Kavurucu yazsıcaklarından ruhumuz da bedenimiz de nasibini alıyor. Tek derdimizbiraz serinlemek de olsa, cilt...
  3. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)
  4. gururlanmaa ilahisi

gururlanmaa ilahisi

gururlanma insan oğlu ölmemeye çaremi var hazan olmuş bir gül gibi solmamaya çaremi var düşünmessin hiç ölmeyi terk etmessin hiç gülmeyi yakası yok ak gömleği giymemeye çaremi var ecel gelip seni bula yaşın kemaline ere zengin fakir hep kabire girmemeye çaremi var
  5. Sifa deposu elma

Sifa deposu elma

sifa deposu elma elma bir sifa deposudur doganin mucizesi elma her yönüyle sifa deposu. Sevgili arkadaslar evimizde elma meyvesini eksik etmeyelim cünkü elma tam bir şifa deposu! Diyarbakır Akdemir Baharat Kuruluşu Herbalisti Cahit Gürkaş, elmanın her yönüyle şifa deposu olduğunu söyledi. Herbalist Cahit Gürkaş, ülkemizin hemen hemen her yerinde yetiştirilen elmanın şifalı yönüyle birçok...

Sayfayı Paylaş